Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 2 EmptyAstazi la 3:53 pm Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 2 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 2 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Modificarea si stramtarea hainelor -2

+99
LRodica
kabunta
francesca33
bebelusha
Giorgi
CarmenClaudia
alexandra_bogdan
mariag
irico
elenukelenuk
Andata
ritame
filipoidana
cristi970
Danutzaaa
ghita
greieras
Celya_f40
Gabica
Decembrie
Samarineanca
dszilvike
nicole24
Ladia
alexandra221
ema
aditza27
ionela07
denisa168
danielanica
vochita
crina68
onuca28
Carmencyta
aurelia.c
barbin
Gerlinde13
georgianamatei2007
danniela
rosita
Motzu
tomari
getam
gabi1972
Tinkerbell
bogdan_alexandra
aurishta
moruna
geo
Loryath
europolis
danae
corina corina
tinap
canadianca50
SilviaDumitrescu
diada
gabriela1554
bibitu
piciul
carmenco
Alina.C
Uca
luminitza79
i.xell
zahariaelouise
ismi3ismi
AITEN
afilimonb
anc@
MihaelaT
elenaveronica
georgeta.prnic
Gabiuta
Karina33
Panea Laura
valentinadof
cory74
Larisa
kla78
alinutza_andrei08
Marry
arielas
AlyC
Cristache
ancush
EuIrinuca
Lightrose
bobitica
nicopop
zylv
vilcris
emmancita
Admina
carmencati87
clodi
Gianina4ever
geany
MagdaMarin
103 participanți

Pagina 2 din 14 Înapoi  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Urmatorul

In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 2 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de ancush Lun 13 Iun 2011, 5:41 pm

am facut o fusta dintr-o pereche de pantaloni de care ma plictisisem
am pastrat partea de sus pana sub fermoar, iar cracii i-am pus pe orizonatala....am taiat mai scurt decat trebuia
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
in partea stanga are adaugata o parte sub forma unui trapez
la fel am facut si in partea din spate
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
ancush
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 485
Localizare : cluj
Data de inscriere : 30/11/2009

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 2 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de Cristache Mar 14 Iun 2011, 9:55 am

foarte faina fusta Ancush, ideea este super; multa lume are prin casa cate ceva care s-a degradat putin, nu-i mai vine bine, sau pur si simplu de care s-a plictisit, si merita sa fie modificat in ceva care sa fie purtat cu placere.
Eu am facut in alt mod; adica: la SH am dat peste o camasa XXL care merita modificata. Uitati ce-am facut pentru Alexandra mea (am folosit si o bucata de material de cearceaf ce-aveam prin casa)
Si voila:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

si asa era inainte sa bag foarfeca. Partea cu nasturi am pus-o la spate, partea din fata sus- ca era frumos finisata - i-am facut "cupele"; la gat este pe elastic - am folosit tot partea de la gat ca era frumos rotunjita, doar eticheta am dat-o jos, am facut un tub prin care am bagat elastic.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Alexandra este foarte incantata de rochita. Se simte ca Minnie Mouse.
Cristache
Cristache
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 635
Varsta : 48
Localizare : Slobozia
Data de inscriere : 28/06/2010

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 2 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de EuIrinuca Mar 14 Iun 2011, 2:45 pm

foarte frumoasa, mai ales ca este cu buline, Smile))sa o poarte cu placere, este o scumpa de fetita si ii sta foarte bine!!!
EuIrinuca
EuIrinuca
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 151
Varsta : 55
Localizare : lucru de mana
Data de inscriere : 19/09/2010

http://lucru-de-mana.info/

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 2 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de AlyC Mar 14 Iun 2011, 9:39 pm

Cristache e super rochita! Ai imaginatie! super!!!
AlyC
AlyC
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 173
Varsta : 41
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 05/07/2010

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 2 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de arielas Mier 15 Iun 2011, 7:15 am

Foarte frumoasa rochita Cristache! Ii sta foarte bine. Bulinele merg intotdeauna.
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 2 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de Cristache Mier 15 Iun 2011, 7:43 am

va foarte multumesc fetelor.
voi mai face wink
Cristache
Cristache
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 635
Varsta : 48
Localizare : Slobozia
Data de inscriere : 28/06/2010

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 2 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de Marry Joi 16 Iun 2011, 9:00 am

Cristache foarte frumoasa rochita si printesa se bucura de ea.Felicitari ptr rabdare Flowers si spor la cusut
Marry
Marry
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 960
Varsta : 61
Localizare : Arad
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 2 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de Admina Joi 16 Iun 2011, 9:18 am

Cristache, super idee ai avut. Acum pazea, camasi, bagam foarfeca in voi!
Imi place funda, la nebunie, imi plac bulinele si imi place rosu cu alb. Deci e perfecta.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 2 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de Cristache Joi 16 Iun 2011, 10:59 am

daaa, multumesc fetelor.
am achizitionat in decursul timpului (cam de cand o am pe Alexa wink ), tot de la SH, muuulte fuste d-alea petrecute si lungi, care au niste materiale super, si care tot rochite pt Alexa vor ajunge. nu dau pe ele mai mult de 5 lei, ca nu le vrea nimeni, sunt demodate....
si asa fac eu rost de materiale care au apr 1,5m/1,5m si care sunt perfecte!!!
cuvintele voastre imi merg la suflet.
va pupic !!~!! kiss
Cristache
Cristache
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 635
Varsta : 48
Localizare : Slobozia
Data de inscriere : 28/06/2010

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 2 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de alinutza_andrei08 Joi 16 Iun 2011, 3:01 pm

va arat si eu ceva modificat complet candva a fost rochia mea de mireasa,a fost alba,corset cu pietricele aplicate si fusta lunga si ff bufanta.Am scos pietricelele de pe corset si am prins pe niste voal cu flori catifelate,la fel am facut si cu fusta si iata ce a iesit,manechin e sora mea[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]%20%20Uploaded%20with%20ImageShack.us[/img] [img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]%20%20Uploaded%20with%20ImageShack.us[/img]
alinutza_andrei08
alinutza_andrei08
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 322
Varsta : 43
Localizare : botosani-flamanzi
Data de inscriere : 30/08/2010

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 2 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de Marry Joi 16 Iun 2011, 5:00 pm

Alinuta e tare frumoasa rochita si e albastraaaaaaaaaaa.Felicitari aplauze
Marry
Marry
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 960
Varsta : 61
Localizare : Arad
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 2 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de alinutza_andrei08 Vin 17 Iun 2011, 10:57 am

Multumesc Marry, [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] asa mai am ocazia sa o port din cand in cand
alinutza_andrei08
alinutza_andrei08
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 322
Varsta : 43
Localizare : botosani-flamanzi
Data de inscriere : 30/08/2010

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 2 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de kla78 Vin 17 Iun 2011, 11:12 am

waw ti-a iesit o rochita superba!ai fost foarte insiprat cand te-.ai gandit sa modifici rochita de mireasa,felicitari!
kla78
kla78
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 522
Varsta : 45
Data de inscriere : 28/12/2008

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 2 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de MagdaMarin Lun 11 Iul 2011, 7:30 am

Saptamane trecuta i-am modificat sotului nepoatei o pereche de pantaloni scurti care ii erau mici.

Am atasat pe laterale 2 bucati de in pus in 2 sa nu i se vada pielea caci era cam rar.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 2 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de ancush Sam 27 Aug 2011, 12:58 pm

am modificat aceasta fusta
era A lunga si avea ceva colturi......acu 5 ani chiar mi-a placut, acum ma uitam la ea si ma gandeam "oare ce a fost in capul meu?"
i-am luat colturile jos, am taiat-o si i-am modificat forma, dar vreau ceva sa stea mai bufanta jos, ma gandeam la ceva jupa cu tull....
dar cum sa fac? sa atasez un volan de tull de captuseala? sa fac alta jupa? cat tull imi trebuie?
sa renunt la volanul de voal?volanul de voal pare neegal.....
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
dar in privinta corsetului ce as putea modifica?
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
ancush
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 485
Localizare : cluj
Data de inscriere : 30/11/2009

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 2 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de arielas Sam 27 Aug 2011, 5:22 pm

Alinuta am inteles bine, manechin a fost sora ta, dar rochia e pentru tine??
Da bine transformarea!
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 2 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de ancush Dum 28 Aug 2011, 2:18 pm

revin cu intrebari......
daca as scoate voalul de pe corset? oare nu as strica ceva? nu imi dau seama pentru ca pe dos are captuseala.....
avatar
ancush
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 485
Localizare : cluj
Data de inscriere : 30/11/2009

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 2 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de Larisa Dum 28 Aug 2011, 7:41 pm

Ancush, acum 5 ani era alta moda wink , fusta arata foarte bine cum ai modificat-o voalul de sub ea arata si el nu mi se pare ca ar fi inegal , nu cred ca-i trebuie nimic sa stea mai bufanta pentru ca o ajuta si croiala, ma gandesc ca atunci cand e pe tine sta valurita in partea de jos, nu? La corset iar nu prea vad ce-ai mai putea modifica daca-i scoti voalul ramane doar captuseala,trebuie sa-i pui altceva (ti-a mai ramas cumva tafta de la fusta?).Eventual scoti partea de voal ca sa o mai retusezi un pic ca mi se pare cam ciudat pus drapajul acela, il calci si il incretesti din nou. Revin imediat cu o idee la corset, trebuie doar sa-i gasesc poza.


******************************************************

Aici revin cu o poza, la ceea ce ai mai putea sa faci la corset din acel voal
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Desigur pliurile le poti face mai inguste, sa-mi zici si mie ce te-ai decis wink


Ultima editare efectuata de catre ucabesty in Dum 28 Aug 2011, 9:25 pm, editata de 1 ori (Motiv : unit mesaje)
Larisa
Larisa
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 164
Localizare : Satu Mare
Data de inscriere : 02/11/2009

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 2 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de alinutza_andrei08 Dum 28 Aug 2011, 8:51 pm

Multumesc Arielas,da e pt mine
alinutza_andrei08
alinutza_andrei08
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 322
Varsta : 43
Localizare : botosani-flamanzi
Data de inscriere : 30/08/2010

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 2 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de ancush Dum 28 Aug 2011, 9:39 pm

mersi Larisa de incercare
are tafta sub partea aceea de voal, deci nu s-ar vedea aiurea daca as scoate voalul, si sub tafta e catusit
am mai primit o idee de la cineva
daca as scoate voalul si l-as transforma intr-o floare pe umar?
intrebarea e daca nu as strica croiala cand incerc sa scot voalul?locasul balenelor....sau cum s-or numi.... parca merg pe oua, nu am experienta in domeniu .......
si inca ceva
avand in vedere ca am eliminat colturile de la fusta trebuie sa fac ceva si cu colturile de la corset, nu? adica sa le rotunjesc
avatar
ancush
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 485
Localizare : cluj
Data de inscriere : 30/11/2009

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 2 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de Larisa Dum 28 Aug 2011, 9:56 pm

Atunci daca are tafta e ok, poti sa-l scoti voalul, e buna ideea cu floarea sau 2, 3 trandafirasi mici daca-ti ajunge materialul este tutorial cu trandafiri aici pe forum. Dupa cum vad cusatura, mi se pare ca voalul vine cusut cumva sub balene, iar de descusut, corsetul tot trebuie sa-l descosi asa ca daca nu-ti mai plac colturile acolo le poti scoate cu un drum dar ai grija sa tii cont de tiv cand bagi foarfeca, desi colturile nu mi se pare sa influenteze foarte mult, mai degraba ar arata ciudat daca nu ai face floarea aceea din voal sa se asorteze la fusta wink Acum vezi tu daca ai tupeu sa incerci sa-l faci sa nu-l strici, desi nu mi se pare greu Smile daca tii de seama cusaturilor dinainte nu vad ce-ai putea strica. Smile
Larisa
Larisa
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 164
Localizare : Satu Mare
Data de inscriere : 02/11/2009

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 2 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de ancush Mar 30 Aug 2011, 1:33 pm

am modififcat corsetul, am descusut pe cusaturi exact locasul balenelor, dar am reusit sa cos pe unde fusese inainte, am scos si coturile de sus
acum ma gandesc daca sa mai aplic trandafirasi
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
deocamdata sunt multumita de modificare si chiar daca nu mai aplic nimic arata purtabila
avatar
ancush
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 485
Localizare : cluj
Data de inscriere : 30/11/2009

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 2 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de Larisa Mar 30 Aug 2011, 3:03 pm

Foarte bine arata ancush, nici nu mi-am dat seama ca e corsetul numai dupa ce am inceput sa citesc rade , iti sta si foarte bine imbracata, felicitari!! love Asa cum ma uit la costumas parca nu mai are nevoie de trandafirasi, i-ai scos voalul de sub fusta? ca in poza nu se vede.
Larisa
Larisa
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 164
Localizare : Satu Mare
Data de inscriere : 02/11/2009

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 2 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de MagdaMarin Mar 20 Sept 2011, 5:01 pm

Dintr-o rochia de gravida special facuta acum 2 ani acum m-am plictisit de ea ca se cam labartase am facut o pereche de pantaloni de stat prin casa.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Cum demult nu mai purtasem pantaloni mulati fiind tare complexata de kg in plus si de burta acum chiar daca am burta ii port cu placere.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 2 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de MagdaMarin Mier 21 Sept 2011, 8:18 pm

Si tot la modificare dintr-o alta rochie de gravida care mi-a ramas foarte larga am taiat-o si am facut o fusta.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Iar la tiv i-am facut un sorjat cu ajutorul piciorusului de butoniera care m-a ajutat mult.prin faptul ca nu a mai fugit materialul in toate partile.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor -2 - Pagina 2 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor -2

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 14 Înapoi  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB