Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Bijuterii din sarma 9
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 2 EmptyIeri la 6:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 2 EmptyIeri la 6:43 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 2 EmptyIeri la 6:41 pm Scris de mlizeta

» Jucarii crosetate
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 2 EmptyIeri la 6:38 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 2 EmptyIeri la 6:36 pm Scris de mlizeta

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 2 EmptyIeri la 6:35 pm Scris de mlizeta

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 2 EmptySam 18 Mai 2024, 8:18 am Scris de Dorulet

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 2 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

+85
bluegray
Arabela82
StMihaela
nicoleta.a
nalexandra
Rosedust
ancaroman
elena60
mitulina
Irina85
Floren
saharra
dorina1234
margelutamea
cristi970
maravela lucia florina
GinaCornescu
greieras
dragan mirela
B-Zsu Land
Ladia
letho
Ramonica
roxy29
ioana soare
loremunteanu
Cristinick
cristinica_70
Aditza
JoculMargelutelor
Sonia22
seandreea
loriem77
Giorgi
elro
gabi1972
Gabiuta
accesoriihandmade
emilly
nasturelsv2
Bijuterii Ramona
bisisica bijuterii
kartusica
ancaanca
Day Lily
d_oana
cristinica_xri
Amalia T. Design
RedSonnyc
lotica
aalexander
mokatoka
ChrisReeana
cami26
alinachiri
SilviaDumitrescu
MagdaMarin
GIO Studio
xgabitza
jariel
LORIMAR
pau.aleon
Anaderol77
maddy13
Fran78cesca
cillywilly
Day
darkpoke
Andata
ador.mita
smihaelaviorica
DianaDumitrescu
zmotocel
Rica Mateiuc
anca1820
gretty
lenut
andrea.z style
czuky
Dragonfly
maria_covacef
zoze
Admina
JuiCy
betymi72
89 participanți

Pagina 2 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de darkpoke Mar 03 Apr 2012, 3:29 pm

cu palcere..eu nu folosesc..dar am dat o cautare
eu le fac singura din fimo..dar nu ies fatetate
darkpoke
darkpoke
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1549
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/04/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de Day Mar 03 Apr 2012, 4:41 pm

Cam asa ceva?
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Nu stiu daca e cea mai buna oferta de pret,dar daca mai cauti cristale pentru lipit,mai sunt siteuri...
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de czuky Mar 03 Apr 2012, 10:56 pm

Day multumesc Merci hug
czuky
czuky
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 111
Varsta : 37
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 02/12/2011

http://anaty-jewelry.blogspot.com

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de Day Mier 04 Apr 2012, 9:07 am

Smile Sa inteleg ca asta cautai?Ma bucur !!! Sa ne arati ce faci cu ele Smile
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de cillywilly Dum 08 Apr 2012, 11:37 pm

De unde gasesc eu inele cu diametru de 10c, sau 7 cm sau masuri aproximative , dar sa fie cam de 3mm grosime. nu mai stiu pe unde sa intreb, Nu pentru coliere, pentru manere de gentute crosetate.
cillywilly
cillywilly
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 330
Varsta : 56
Localizare : Tulcea
Data de inscriere : 29/03/2012

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de zmotocel Lun 09 Apr 2012, 1:16 am

uite aici [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ... destul de scumpe
o varianta ar fi sa le cumperi pe ebay, gasesti la preturi mai ok daca ai rabdare sa cauti
zmotocel
zmotocel
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 72
Varsta : 41
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 01/11/2008

http://margelutze-azzurro.blogspot.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de Fran78cesca Sam 28 Apr 2012, 4:51 pm

Am gasit un magazin virtual pentru Fimo ....... au noile tipuri de fimo ...... quartz .... etc ...... au si transport pentru Ro ..... preturi acceptabile ....
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
O sambata frumoasa.
Fran78cesca
Fran78cesca
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 109
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti - Italia
Data de inscriere : 28/03/2009

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de czuky Mier 16 Mai 2012, 4:19 pm

fetele,unde gesesc de cumparat cuptor elctric iefin si micut dar sa arate temperatura.M-am saturat sa tot ard sau sa nu se coaca destul pisele din fimo si il cam evit in ultima vreme.As vrea sa fac si eu chestii frumoase.Sau voi cum faceti cu aragazul?! cum cat timp.
czuky
czuky
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 111
Varsta : 37
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 02/12/2011

http://anaty-jewelry.blogspot.com

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de Day Mier 16 Mai 2012, 4:46 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Pana una-alta pe asta l-am gasit,dar cauta in hypermarketuri,sigur gasesti mai ieftine,mai ales la oferta ;)Sa fie electric,nu cu convectie,sa ai posibilitatea sa setezi 110 grade si sa aiba timer.Cam astea ar fi conditiile:)
Sa ne spui si noua ce ai gasit si unde!


Ultima editare efectuata de catre Day in Joi 17 Mai 2012, 8:37 am, editata de 1 ori
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de maddy13 Mier 16 Mai 2012, 7:38 pm

Am vazut si eu unul in Real ieri, e mai scump, 259 ron dar e mai mare si are mai multe functii. Si eu vreau sa-mi cumpar ca-mi vine sa plang cand lucrez cu fimo transparent si le scot afara innegrite.
maddy13
maddy13
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 982
Varsta : 48
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 19/02/2010

http://maddyaur.blogspot.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de lenut Joi 17 Mai 2012, 8:29 am

maddy13 a scris:Am vazut si eu unul in Real ieri, e mai scump, 259 ron dar e mai mare si are mai multe functii. Si eu vreau sa-mi cumpar ca-mi vine sa plang cand lucrez cu fimo transparent si le scot afara innegrite.

eu mi-am luat un cuptor electric din piata Smile din acela "de la rusi" cum se zice... e super ok, eu sunt multumita, merge si la fimo si la prajituri wink iar pretul e super ok : oscileaza intre 150-180 lei. Vad ca esti din Baia Mare...eu cuptorul l-am luat de la Sighet din piata... daca ai drum pe acolo...
lenut
lenut
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 66
Varsta : 36
Localizare : Viseu de Sus, Maramures
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de Anaderol77 Joi 17 Mai 2012, 10:45 am

Scuze, sunt noua pe aici,
am o rugaminte, poate s-a mai discutat problema si altadata,
imi poteti recomanda un lipici bun pentru fimo? Fimo cu metal.
Pana acum am facut tot felul de experimente dar continui sa am reclamatii, ceea ce nu e deloc placut, am incercat cu Poxipol, cu picatura cu Bison, dar la toate am avut reclamatii si nu mai stiu cu ce sa lipesc?
Anaderol77
Anaderol77
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 191
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 19/11/2011

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de JuiCy Joi 17 Mai 2012, 11:15 am

Cred ca cel mai bine este sa lipesti direct cu fimo! Invelesti baza de metal intr-o feliuta de fimo, peste care adaugi accesoriul. Astfel se lipeste fimo pe fimo si nu are cum sa "cada" de pe baza de metal. (inel, cercei..)

Nu stiu daca am explicat bine, rog pe cineva mai experimentat sa ma corecteze.
kiss
JuiCy
JuiCy
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 140
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 26/01/2012

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de Anaderol77 Joi 17 Mai 2012, 11:43 am

Am inteles si cunosc modalitatea, dar sunt situatii cand nu merge asa pentru ca se vede urat, si mi s-a intamplat si asa sa se rupa fimo direct.
Anaderol77
Anaderol77
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 191
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 19/11/2011

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de czuky Joi 17 Mai 2012, 3:59 pm

..si la case mai mari se dezlipesc si se rup tot felu de chestii.Daca s-a rupt fimo eu cred ca nu era destul de copt.Asa patesc cand nu le coc destul .Din cauza asta vreau sa renunt la aragaz si sa iau cuptor electric,ca la aragaz ba nu le coc destul ori le ard.Timpul e foarte scurt in care le pot scoate bine facute.

Multumesc Day de linc,am gasit ceva 140 de lei.Sa vad ce si cum ,si cred ca trag o plimbare pana in oras la magazine,poate gasesc ceva scond,cine stie.
czuky
czuky
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 111
Varsta : 37
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 02/12/2011

http://anaty-jewelry.blogspot.com

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de maddy13 Joi 17 Mai 2012, 9:48 pm

lenut, nu prea am drum pe acolo dar poate rog pe cineva, insa as vrea sa stiu daca se poate regla temperatura si timpul de coacere si daca are semnal sonor la terminarea timpului de coacere. Pentru mine conteaza asta.
In privinta adezivului, am avut experiente neplacute si cu cel de la Bison, care se spune ca e cel mai bun. Daca nu dozezi corect cantitatile din cele 2 compartimente poti sa astepti si o saptamana sa se intareasca si tot degeaba.
Cand fac cercei cu tija bag tija intre 2 straturi de fimo si tine bine. Daca nu lipesc cu Picatura, se mai intampla sa se desprinda. Am vazut pe simoshop lipiciul ala E6000, am inteles ca e bun, cel putin pe site-urile straine si in tutorialele video am vazut ca-l folosesc.
maddy13
maddy13
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 982
Varsta : 48
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 19/02/2010

http://maddyaur.blogspot.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de Rica Mateiuc Joi 17 Mai 2012, 9:52 pm

Eu ridic maine de la posta coletul in care am si E6000 si am sa va spun cum e. Ultima data mi-am luat GS-Hypocement (parca) dar s-au dezlipit si cu ala. Am fost mai multumita cu Loctite
Rica Mateiuc
Rica Mateiuc
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 703
Varsta : 49
Localizare : Tulcea
Data de inscriere : 27/01/2012

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de Anaderol77 Vin 18 Mai 2012, 9:47 am

Va multumesc, e bine de stiut ca sunt si altii cu aceleasi probleme, da e posibil ca fimo sa nu fie copt bine, dar un cuptor electric chiar nu intra in buget acum, o sa mai incerc cu altele, poate chiar cu acel E6000, am mai vazut UHU din 2, si loctite, o sa mai incerc si cu astea.
Anaderol77
Anaderol77
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 191
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 19/11/2011

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de lenut Sam 19 Mai 2012, 3:35 pm

maddy13 a scris:lenut, nu prea am drum pe acolo dar poate rog pe cineva, insa as vrea sa stiu daca se poate regla temperatura si timpul de coacere si daca are semnal sonor la terminarea timpului de coacere. Pentru mine conteaza asta.
In privinta adezivului, am avut experiente neplacute si cu cel de la Bison, care se spune ca e cel mai bun. Daca nu dozezi corect cantitatile din cele 2 compartimente poti sa astepti si o saptamana sa se intareasca si tot degeaba.
Cand fac cercei cu tija bag tija intre 2 straturi de fimo si tine bine. Daca nu lipesc cu Picatura, se mai intampla sa se desprinda. Am vazut pe simoshop lipiciul ala E6000, am inteles ca e bun, cel putin pe site-urile straine si in tutorialele video am vazut ca-l folosesc.

maddy, temperatura si timpul de coacere se pot regla, dar semnal sonor nu are... Sad
lenut
lenut
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 66
Varsta : 36
Localizare : Viseu de Sus, Maramures
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 2 Empty de unde ma pot aproviziona cu bijuterii pt un magazin?

Mesaj Scris de pau.aleon Dum 20 Mai 2012, 10:26 am

buna dragele mele...am o mare rugaminte la voi..va rog sunt o incepatoare in ale comertului,mi-ar place foarte mult sa pot vinde bijuterii in magazinul meu...ma poate ajuta cnv cu o informatie?de unde ma pot aproviziona cu bijuterii?sau cn este interesat sa facem un contract pt asta?va multumesc..va pup cu drag
pau.aleon
pau.aleon
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : Onesti
Data de inscriere : 20/05/2012

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de LORIMAR Dum 20 Mai 2012, 11:07 am

Pau.aleon,bine ai venit printre noi si succes in afacerea ta!Daca vrei chinezarii gasesti cate vrei in Dragonul Rosu,de acolo se aprovizioneaza majoritatea magazinelor cu acest profil,insa daca vrei bijuterii unicat eu zic sa vb cu fetele de pe forum, care fac asa ceva si sa urmaresti topicurile cu si despre bijuterii,vei vedea minunatii de bijuterii;cu asemenea frumuseti vei avea o clientela selecta bine kiss
LORIMAR
LORIMAR
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 237
Varsta : 45
Localizare : Tecuci
Data de inscriere : 07/10/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de pau.aleon Dum 20 Mai 2012, 12:19 pm

lorimar,iti multumesc..tocmai din acest motic vreau sa fiu un pic altfel decat celelate magazine din aceasta categorie,dar totodata sa fie acceptabil la buget...sunt abia la inceput si deja am investit mult..tocmai de aceea am cerut ajutorul vostru fetelor de pe forum care doreste o colaborare cu mn,sama contacteze,sunt deschisa unei colaborari frumoase si totodata promovarea produselor...
pau.aleon
pau.aleon
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : Onesti
Data de inscriere : 20/05/2012

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de Anaderol77 Lun 21 Mai 2012, 10:01 am

Saluti, eu sunt din Onesti dar nu stau in onesti, vin cam de 2-3 ori pe an, unde ai magazin? Din pacate nu pot sa te ajut, eu fac bijuterii asa de hobby, dar poate trec pe la magazin de Craciun cand am planificata o noua vizita.
Anaderol77
Anaderol77
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 191
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 19/11/2011

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de jariel Mar 22 Mai 2012, 7:37 am

si vin din nou cu alta problema. am tot citit aici pe forum, si pe cel de targuri, despre finisarea pieselor din fimo. am incercat si eu ieri cu smirghel de 600. mi se pare groaznic. frec de fac febra musculara, si abia se vede ceva, plus ca ramane albicioasa zona. erau niste rondele mici albastre. nu imi place. unde gresesc? asa e si la voi? ce trebuie sa-i fac sau ce smirghel sa folosesc?
referitor la amprente, am vandut un snurulet din acela pt telefon tocmai pentru ca pe inimioara era amprenta mea Smile
jariel
jariel
helper
helper

Numarul mesajelor : 19
Localizare : hd
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de pau.aleon Mar 22 Mai 2012, 8:46 am

Anaderol77 a scris:Saluti, eu sunt din Onesti dar nu stau in onesti, vin cam de 2-3 ori pe an, unde ai magazin? Din pacate nu pot sa te ajut, eu fac bijuterii asa de hobby, dar poate trec pe la magazin de Craciun cand am planificata o noua vizita.
buna draga mea....magazinul se va deschise sapt viitoare pe data de 1...este inca in amenajri...ne aflam la ...te ast cu drag
pau.aleon
pau.aleon
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : Onesti
Data de inscriere : 20/05/2012

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB