Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 EmptyIeri la 20:16 Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 EmptySam 27 Apr 2024, 23:54 Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 EmptySam 27 Apr 2024, 08:35 Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 EmptySam 20 Apr 2024, 20:24 Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 11:46 Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 11:41 Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 11:37 Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 21:30 Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 21:06 Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 14:42 Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 14:17 Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 11:33 Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 11:15 Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 EmptyVin 08 Mar 2024, 00:38 Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 EmptyMier 28 Feb 2024, 01:03 Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 EmptyDum 25 Feb 2024, 05:30 Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 EmptyVin 19 Ian 2024, 21:53 Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 EmptyJoi 04 Ian 2024, 22:36 Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 EmptyMar 05 Dec 2023, 23:37 Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 EmptyJoi 30 Noi 2023, 06:49 Scris de LaurentiuSmin


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

+16
SilviaDumitrescu
an-deea
teisoara
alessia
Giobsy
ana_bela
deiutza23
juliennej
ramomic
Roxy
avr_dana
dana_mi16
crixuta
andreea_2008
livia1981
arime
20 participanți

Pagina 1 din 30 1, 2, 3 ... 15 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 Empty Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de arime Mar 15 Sept 2009, 04:50

Incepem un nou capitol fetelor... kiss

Distractie placuta la tara Deiutza wink
Andreea o zi faina, pe maine! hug
Noi am fost sa-l luam pe Dani(prietenul Raisei) de la gradinita si dupa am mers impreuna in parc, la plimbare si sa ne jucam in nisip wink Micutul se acomodeaza tare greu cu gradi, a plans ieri toata ziua si azi am vrut sa-i facem o surpriza, l-am luat mai devreme!
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de livia1981 Mar 15 Sept 2009, 05:13

May da harnicute sunteti la scris, am mai incheiat un capitol Smile
Eu am revenit dupa ce-ati plecat toate Sad Am intarziat pt ca am gasit struguri frumosi si ieftini si nu m-am abtinut sa nu fac cateva borcane de compot. Acum e pe foc si gata cu borcanele ca nu mai am, decat unul sigur de 10kg lol! O sa mai pun varza la butoi si poate ceva gogonele in borcanul ramas.
Deiutza distactie placuta! Si eu am zis ca e putin 51 kg la inaltimea ta, dar tu sti mai bine. Important e sa te simti tu bine in pielea ta. Eu ca sa ajung sa am acelasi BMI ca tine la 51 kg, ar trebui sa cobor pana la 40 kg boo
Mie nu-mi mai trebuie sa fiu slaba, cred ca m-am lecuit, n-am stiut sa apreciez ce aveam pe vremea aia, 47 kg si tot nemultumita. Acum vreau sa fiu normala, numai sa ajung acolo peace
Andreea, Arime pupi
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de arime Mar 15 Sept 2009, 05:23

ce harnicuta esti Liviaprietenie daca ajung la Timisoara clar vreau compot de struguri pofta
Mi-am facut o salata uriasa: masline negre, branza, rosii, ceapa, paine wassa, ulei de masline si piper alb (caston urias), pap si citesc pe net ...
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de livia1981 Mar 15 Sept 2009, 05:38

Numai sa vi ca te servesc cu placere!
Sper sa nu mai patesc niciodata ca data trecuta cand trebuia sa ma intalnesc cu Ana Sad , ei i-am promis tort, dar sper sa mai avem ocazia sa ma revansez Smile
Pofta mare la salata!
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de arime Mar 15 Sept 2009, 05:46

livia1981 a scris:Numai sa vi ca te servesc cu placere!
Sper sa nu mai patesc niciodata ca data trecuta cand trebuia sa ma intalnesc cu Ana Sad , ei i-am promis tort, dar sper sa mai avem ocazia sa ma revansez Smile
Pofta mare la salata!

merci, merci... a fost tare buna si satioasa, acum pana la cina sunt full wink Sper sa reusesc sa fac placinta aceea cu mere, ca de cand trag de mine, numai pas am spus... zid
Ana are sanse mai mari sa ajunga cat de curand si sa reusiti sa va vedeti, eu sunt si mai departe, dar tot sper sa revad Timisoara, am fost de 2 ori si mi-a placut... wink

later edit: am verificat catalogul si surpriza, am trecut de prima restanta: am luat 7 ura
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de livia1981 Mar 15 Sept 2009, 05:54

Ah placinta cu mere, ultima tarta a mancat-o sotul singur, dimineata cand m-am trezit mai era o singura felie rade , nu stiu ce-o facut peste noapte. Aia era pt mine cica, dar tot el a mancat-o pana la urma.
Salata cred ca ma duc si eu sa-mi fac una, mi-e cam foame si nu stiu ce sa pap.
O sa revin mai tarziu, Stefan trage de mousse intr-o parte eu in cealalta, nu ma mai descurc aici Laughing
kiss

si eu edit sa te felicit pt ca ai luat examenul wink
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de arime Mar 15 Sept 2009, 06:03

Sa ai pofta si vb. asta seara, merci frumos Livia! kiss
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de livia1981 Mar 15 Sept 2009, 13:08

Dana_mi La multi ani birthday cu multa multa sanatate, sa ti se indeplineasca toate dorintele si sa-ti gasesti un job care sa-ti placa! Petrecere frumoasa iti doresc si sa vi cat de curand sa ne povestesti! pupi

Noapte buna tuturor si treceti mai des pe aici! peace boo
kiss
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 15 Sept 2009, 22:04

neata fetelor
raportelul de ieri:
09:30 – 60g sunca pui unse cu salata de vinete, 1rosie, 1cafea
12:30 – fasole batuta, piept de pui
14:00 – 20buc fistic
15:00 – 150g iaurt 0.1%
19:00 – salata de rosii cu branza (branza n-a fost ea tocmai de SB ca era de tara deci mai grasa decat ar fi trebuit)
20:00 – 20g seminte
Dulciuri: 1g indulcitor, 25g cioco sly (aici am depasit cam cu 46cal cele 75 permise:( )
\


arime felicitari pt restanta wink
livia tare harnicuta mai esti
Dana_mi LA MULTI ANI!!! birthday birthday birthday birthday
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de arime Mar 15 Sept 2009, 23:54

'neata fetelor! sunny

birthday birthday birthday
Dana_mi sanatate multa, fericire si implinire atat in viata personala, cat si in cea profesionala!
Flowers
Livia iar am reusit sa fac pas la tarta cu mere, dar azi clar o fac lol!
Andreea merci frumos de felicitari hug
Deiutza am vazut pozele, imi place varianta cu sacou, dar as prefera o incaltare cu bot rotund, arata piciorul mai bine wink ... despre ce nunta este vorba, scuze dar mi-a scapat cand ai scris despre nunta... si cand o sa aiba loc?!

pup fetele kiss
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 16 Sept 2009, 00:05

tarta cu mere pofta
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de livia1981 Mier 16 Sept 2009, 00:15

Buna fetelor!
Eu iar mi-am gasit timp si am venit sa beau cafeaua pe-aici, cu Stefan tragand de mousse rade , tare mi-ar fi placut sa gasesc mai mult scris, eu tot fac chemare aici si tot nu se inghesuie lumea... boo
Pup fetele harnice!
Arime si eu am macarimi in palme, n-am facut tort de 2 saptamani lol! tarta nu se pune...pana la sfarsitul lunii cand e ziua soacrei beat as zice si eu pas, dar sa vedem.
Andreea da-mi si mie putina ambitie! Tare mult imi place cum papi tu, chiar daca n-ai nevoie de dieta stricta. Felicitari pt perseverenta, tot te felicit poate se ia si la mine.

Eu ma lupt cu foamea! Nu stiu ce am, nu pofte, pur si simplu mi se face rau de foame si trebuie sa mananc ceva, chiar daca n-am decat 2-3 ore de cand am mancat ultima data. Tot vreau sa ma apuc de un disociat ceva sa dau repede cateva kg si apoi mai vad, dar cu foamea asta nu pot face nimic Embarassed

PS toate familia de ratze a lui Stefan, sta la mine pe tastatura , ma mir ca mai gasesc tastele corecte Laughing
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 16 Sept 2009, 00:18

daca mananci cate putin si f des nu ajuta? ba o salata, ba o rosie, ba o felie de sunca de pui?

livia de bine si frumos ce mananc cantarul se incapataneaza sa nu scade deloc, ba chiar imi arata si-n plus dar nu prea am fost la baie zilele astea asa ca pun pe seama asta....
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de livia1981 Mier 16 Sept 2009, 00:23

N-am incercat acum, dar m-am gandit ieri la asta, sa zicem un disociat pe mese, la 2-3 ore. Eu incercam sa-mi fac program de 3 mese...
Tu nu bei ceaiuri antiadipoase nu? Pe mine ma scoteau din impas. Fructele pe stomacul gol ajuta, dar la SB 1 nu sunt indicate. Ar trebui sa faci totusi o exceptie, la masa de dimineata. Atunci din cauza asta nu se misca nici cantarul.
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 16 Sept 2009, 00:25

in general ma ajuta cafeaua cu lapte de la micul dejun dar de vineri pana azi nu mai bausem si vad ca se cam simte (azi dim imi arata cantarul 50.7, la fel cat imi arata si ieri dimineata si ieri la pranz dupa ce tot mancasem Rolling Eyes Neutral Shocked Shocked Shocked )


Ultima editare efectuata de catre andreea_2008 in Mier 16 Sept 2009, 00:37, editata de 1 ori
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de arime Mier 16 Sept 2009, 00:36

Te inteleg pefect Livia cu tortul, ma mananca in palme, dar ma tin tare wink
Andreea incerca reteta de paine Wassa de pe al meu blog, este si rapita si usor de facut, am senzatia ca din cauza ei am scaun zilnic, altfel nu-mi explic ce se intampla cu mine rade
Azi am asa multa treaba si trag de mine, tot revin pe net zid
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 16 Sept 2009, 00:38

as incerca-o dar eu cica sunt la SBI si n-am voie : rade rade rade
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de arime Mier 16 Sept 2009, 00:41

andreea_2008 a scris:as incerca-o dar eu cica sunt la SBI si n-am voie : rade rade rade

si painea este Monti rade
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de livia1981 Mier 16 Sept 2009, 00:43

Andreea si cafeaua ajuta, uitasem, cu toate ca stau cu ea sub nas Smile batranetea... rade
Eu zic sa mai astepti cu cantarul pana scapi de problema asta, asa numai te dezamageste. pupi
Numai eu nu-s curioasa sa ma cantaresc, dar oricum mare diferenta nu e, o sa fie cand o sa cada pantalonii de pe mine rade
Arime spor la treaba si eu trebuie sa ma apuc sa fac papa pt fomisti.
Revin mai tarziu!
kiss
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 16 Sept 2009, 00:45

eu nu vreau sa aj totusi sa cada pantalonii de pe mine, doar sa stea putin mai lejeri rade rade rade
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de crixuta Mier 16 Sept 2009, 03:26

Buna fetelor
La mine la servici nimic de bine ...semne de rau de-acuma......ca daca nu s-a miscat nimic pana in momentul asta....
Livia, de foame eu papam diverse: gulii (is asa de bune), sandwitch dintr-un ardei gras, cu o felie de branzica, o felie de sunca, cam asa...si ma pacaleam cu mancare necalorioasa multe ore pana la pranz sau cina...
Andrica, asa face cantarul cu cat ajungi mai jos in greutate, spre sfarsit trebuie sa perseverezi mult.....sa ai multa rabdare si sa nu cedezi.
Cat despre mers la baie, eu beau 2 cani de ceai de codite de cirese de cand cu infectia mea urinara, si ma simt f bine, plus ca ies destul de bine la baie, cam in fiecare zi-ceea ce e bine, tinand cont de traditionala constipatie din timpul sarcinii....
Dana_mi, La Multi Ani!!!!
Fetelor, lasati tortuletele, cred ca e un obicei care te prinde, mai ales ca toti cei innebuniti dupa dulciuri te complimenteaza...si ies bune...eu de asta m-am abtinut pana acuma..tare mi-e frica ca daca intru in concediu....nu va fi asa vesela treaba.....
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 16 Sept 2009, 03:36

ai dreptate cris, acum mai avand f putin de dat jos se cam incapataneaza dar le vin eu de hac rade
imi pare rau ca nu se anunta semne bune la munca, sotul tau ce-a facut la interviu?
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de arime Mier 16 Sept 2009, 04:10

Livia merci frumos si la fel, sa ai spor la gatit! wink
Crix in cazul meu, cum toata viata am fost constipata pe perioada sarcini n-am avut niciun fel de problema wink Imi pare rau ca lucrurile la job cu merg asa cum ti-ai fi dorit hug

Azi nu ratez deloc tarta cu mere, mai ales ca o fac monti wink o sa fac pt. sot si balaur una normala, n-am ajuns la pediatra sa-i cer parerea vis-a-vis la fructoza in alimentatia copiilor, desi am un sentiment ca nu este indicata celor mici Smile
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de dana_mi16 Mier 16 Sept 2009, 04:32

Hello fetele,

Va multumesc muuuult, sa aveti si voi parte de tot ce e mai bun pe lume si sa aveti numai zile senine!!!
Eu am intrat asa putintel, sunt inca la ai mei dar vin Duminica, vad ca sunteti foarte harnicutze, dar nu am apucat sa va citesc, atunci va spun ce am facut si pun si pozici, pana atunci va trimit multi pupici si numai bine!!!!!

Pup si aveti grija!!!!!!!!! prietenie
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de avr_dana Mier 16 Sept 2009, 04:39

buna fetelor
vad ca am ramas in urma...merg repede sa citesc Smile sa vad ce ati mai barfit pe aici..ca ati scris nu gluma croseta

Eu am fost bizi...cu pregatirile pt gradi 2 zile a mers foarte bucuros dar azi nu a mai vrut. In prima zi cand a mers si i-a vazut pe toti plangand a inceput si el sa planga instantaneu..A doua zi mi-a promis ca nu mai plange, dar cand a intrat in clasa iar a inceput serenada. Azi sta acasa...maine mai vedem ce-o mai iesi.
Am umblat o gramada pe drumuri, am mai pus muraturi si nu am mai avut timp sa mai deschid pc-ul.
VA pup si ne mai auzim
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 30 1, 2, 3 ... 15 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB