Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Practicati vreun sport? - Pagina 4 EmptyIeri la 3:53 pm Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Practicati vreun sport? - Pagina 4 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Practicati vreun sport? - Pagina 4 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Practicati vreun sport? - Pagina 4 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Practicati vreun sport? - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Practicati vreun sport? - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Practicati vreun sport? - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Practicati vreun sport? - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Practicati vreun sport? - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Practicati vreun sport? - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Practicati vreun sport? - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Practicati vreun sport? - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Practicati vreun sport? - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Practicati vreun sport? - Pagina 4 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Practicati vreun sport? - Pagina 4 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Practicati vreun sport? - Pagina 4 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Practicati vreun sport? - Pagina 4 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Practicati vreun sport? - Pagina 4 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Practicati vreun sport? - Pagina 4 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Practicati vreun sport? - Pagina 4 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Practicati vreun sport?

+44
MagdaMarin
CCristinaC
danniela
valentinadof
amnro
Steluzza
marinutza95
amoni
tinassyliliana
clodi
Miniona
adelina24
roxana096
aisha
carolina-bubulina
Uca
AlinaJ.Bijoux
europolis
Lucia.BlueFlower
marina40
margelutamea
firicel
RamonaM
aurishta
Maci
Gianina4ever
arielas
victoriacus
SilviaDumitrescu
Savu Ramona
maria_covacef
magdaR
lora17
Zeyyya
gabi67
hope
juliennej
livia1981
mihatm80
diada
ioana soare
Clio_Ela
geany
Admina
48 participanți

Pagina 4 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos

Practicati vreun sport?

Practicati vreun sport? - Pagina 4 Vote_lcap10%Practicati vreun sport? - Pagina 4 Vote_rcap 10% 
[ 5 ]
Practicati vreun sport? - Pagina 4 Vote_lcap4%Practicati vreun sport? - Pagina 4 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Practicati vreun sport? - Pagina 4 Vote_lcap40%Practicati vreun sport? - Pagina 4 Vote_rcap 40% 
[ 21 ]
Practicati vreun sport? - Pagina 4 Vote_lcap21%Practicati vreun sport? - Pagina 4 Vote_rcap 21% 
[ 11 ]
Practicati vreun sport? - Pagina 4 Vote_lcap25%Practicati vreun sport? - Pagina 4 Vote_rcap 25% 
[ 13 ]
 
Total voturi : 52
 
 

Practicati vreun sport? - Pagina 4 Empty Re: Practicati vreun sport?

Mesaj Scris de Steluzza Sam 30 Iul 2011, 7:37 pm

Geany daca e asa de frumos acolo bataita te fugar eu afara( Practicati vreun sport? - Pagina 4 4246 nu te supara pe mine, dar fa un mic efort si incearca sa faci o plimbarica cat de mica). bucurie
Steluzza
Steluzza
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 741
Data de inscriere : 17/03/2010

Sus In jos

Practicati vreun sport? - Pagina 4 Empty Re: Practicati vreun sport?

Mesaj Scris de geany Sam 30 Iul 2011, 8:19 pm

Sigur ca nu ma supar, multumesc pupi sunt constienta ca trebuie sa-mi acord mai mult timp in aer liber... dar sunt pe drumul cel bun... pe langa programuul sportiv, adopt si un program de sanatate, deci musai aer liber oricat de greu imi este sa ies (cand ies nu mai vreau in casa rade ). Sucuri proaspete naturale, din fructe si legume, mancaruri usoare, fara friteuse Smile . Cum se indreapta vremea, voi iesi pe terasa (balcon) si-mi voi executa treburile se ce permit in aer liber... vointa este, dar ma misc cam incet Embarassed Cum spuneam si vremea e atat de deprimanta...
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Practicati vreun sport? - Pagina 4 Empty Re: Practicati vreun sport?

Mesaj Scris de amnro Sam 30 Iul 2011, 8:43 pm

eu ies aproape in fiecare zi cu astea mici in herastrau cel putin doua ore.
inca trebuie sa o ajut pe andreea cu trotineta dar cand o sa inceapa sa mearga singura bag si eu role.
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

Practicati vreun sport? - Pagina 4 Empty Re: Practicati vreun sport?

Mesaj Scris de diada Sam 30 Iul 2011, 9:37 pm

Nici la mine nu lipsesc cele 2 ore pe zi afara, acum sunt cu copii la tara si petrecem mult mai mult timp afara si chiar se simte, copii sunt mult mai vioi, mananca mai bine, eu sunt foarte multumita, desi asta inseamna sa stam impreuna doar in weekend (si tati), in final si mie imi este bine, desi ma odihnesc la fel de mult (putin), 6 ore pe zi. Plus ca eu nu pot lasa pe cel mic singur in curte (stau in panta si el abia a invatat sa mearga pe drept) si daca nu ma alearga cu tot ce poate.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Practicati vreun sport? - Pagina 4 Empty Re: Practicati vreun sport?

Mesaj Scris de valentinadof Sam 30 Iul 2011, 9:52 pm

eu tocmai ce-am terminat o repriza de kangoo,n-am mai facut de-o saptamana si simteam nevoia sa sar putin .acum m-am dezmortit ,desi trebaluiesc mai toata ziua( n-am luat decat vreo 2 pauze mici de cafea )mai fac si kangoo macar o data pe sapt.eu, nu stiu, daca nu fac putina gimnastica nu ma simt bine!

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Practicati vreun sport? - Pagina 4 Empty Re: Practicati vreun sport?

Mesaj Scris de geany Sam 30 Iul 2011, 10:25 pm

Trebuie tinut cont de faptul ca munca in miscare nu are voie sa inlocuiasca minutele acordate doar pentru sport... Si eu defilez toata ziua, ba chiar cand am avut probleme la picioare de n-am mers doua saptamani deloc aproape, am pus pe mine 2 kg. acum insa le-am dat inapoi jos, tocmai ca miscarea din casa(si am destula rade ) e rutina, dar sportul e altceva, cand faci sport, te concentrezi doar acolo si nu te gandesti la ce mai ai de facut prin casa/curte. E o altfel de relaxare a mintii si-a organismului.
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Practicati vreun sport? - Pagina 4 Empty Re: Practicati vreun sport?

Mesaj Scris de Admina Dum 31 Iul 2011, 11:54 am

De miscare nu duc lipsa nici eu. Urc etaje intregi la munca si acasa (urc-cobor de zeci de ori, pana la subsol si la etajul 1-2, nu va ganditi ca pana la etajul 10...) Dar ajung repede de acasa la munca si apoi inapoi. Acolo zac, imi revin dupa munca intelectuala, ca de, aia ne omoara. Sad
Ieri am reusit sa iesim in Herastrau sa jucam carti si sa marsaluim pe cateva alei (era demonstratie, fiind sambata) si a fost mai ok. La curte, la fel, stau afara daca am timp, dar in oras nu se leaga parcul, desi e aproape. La padure... e alta mancare de peste, daca as putea, fiecare weekend as pleca la munte, dar sota-miu lucreaza cu spor tot timpul, deci pica ideea. In weekend mai iesim, celelalte 5 zile, sunt problema.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Practicati vreun sport? - Pagina 4 Empty Re: Practicati vreun sport?

Mesaj Scris de danniela Dum 31 Iul 2011, 12:17 pm

Una e miscarea impusa si alta cea relaxata. Admina banui ca scarile le urci si cobori de nevoie nu in tenesi si pantaloni de sport. Cand aveam copii mici la fel si eu zi de zi in parca sau afara la o plimbare. Acum parca zici ca m-am nascut in masina. Uneori am febra musculara si nu stiu de la ce, ori o fi de la prea mult stat. Pe strada mea vad mereu cate un "fugar" si sincer ii admir, dar eu..de unde nici macar credit pentru telefon nu merg pe jos sa imi cumpar.
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Practicati vreun sport? - Pagina 4 Empty Re: Practicati vreun sport?

Mesaj Scris de Uca Lun 15 Aug 2011, 9:12 pm

Azi am reusit performanta ( pentru mine cel putin) de a merge pana in centrul Brasovului cu bicicleta, asta insemnand aproximativ 32 de km cu totul ( dus-intors)
A fost superb, deloc obositor, relaxant.
Pana acum, mai mult de 10 km parcursi intr-o zi nu am facut.
Initial eram sceptica, m-am gandit ca nu o sa pot, ma gandeam la cainii pe care ii voi intalni si se vor lua dupa mine...tot felul de scenarii... iar sotul se amuza rade ... si cand colo, totul a parcurs normal si fara incidente.
O sa mai repetam experienta, mai ales ca la intrare in Brasov dinspre directia noastra, au reamenajat un parc, mai exact, parcul Tractorul ( unde au construit si Patinoarul Olimpic
Brasov), cu pista pentru role, cu aparate fitness in aer liber si alte spatii speciale pentru practicat sport.
Astfel, ne vom lua rolele in rucsaci ( ca tot zac pline de praf...de cand nu le-am mai folosit) pedalam pana acolo ( aprox 12 km), ne dam cu rolele si apoi pedalam inapoi spre casa.
Ne-am propus ca macar o data pe saptamana sa facem asta, sambata sau duminica.

Si o poza facuta la intoarcere, la apus de seara:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Practicati vreun sport? - Pagina 4 Empty Re: Practicati vreun sport?

Mesaj Scris de CCristinaC Lun 15 Aug 2011, 10:01 pm

Uca felicitari!
Superba fotografia!
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Practicati vreun sport? - Pagina 4 Empty Re: Practicati vreun sport?

Mesaj Scris de firicel Lun 15 Aug 2011, 10:15 pm

Bravo dragalaso!Stiu ca va miscati si nu stati sa lanceziti ca altii in fata cabaneila Straja,puteam si eu sa particip la activitati cu copiii,dar eu NU,Batman,Batman.Am urcat intr-o zi in camp(un platou in munte unde se desfasurau activitatile) si am scos limboaca de cinci coti rade Atunci am ales sa stau cuminte in fata cabanei la soare si sa strencanesc wink
Fotografia este superba! pupi
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Practicati vreun sport? - Pagina 4 Empty Re: Practicati vreun sport?

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Lun 15 Aug 2011, 10:20 pm

uca da in fata bicicletei tale ce este? scratch

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Practicati vreun sport? - Pagina 4 Empty Re: Practicati vreun sport?

Mesaj Scris de MagdaMarin Lun 15 Aug 2011, 10:26 pm

Cred ca este o borna kilometrica,nu-i asa Uca?

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Practicati vreun sport? - Pagina 4 Empty Re: Practicati vreun sport?

Mesaj Scris de Uca Lun 15 Aug 2011, 10:34 pm

Silvia, nebunatica mica... rade e o borna kilometrica ( asa cum bine a spus Magda)
Cris, multumesc, sotul a fost fotograful. pupi
Firicel, o poti lua incetisor, cate putin si sa vezi ca iti intra in ritm.
Eu de ceva timp, de cand am constatat ca m-am lenevit, am inceput sa merg tot mai mult pe jos, las masina parcata undeva si merg sa-mi rezolv treburile pe la contabila, pe la Finante, pe unde am de rezolvat, ca deja nu mai putem din masina pe scaunul de la birou, acasa la calculator, simteam ca intepenesc. A trebuit sa schimb ceva.
In generala si liceu mergeam zilnic pe jos de la gara pana la scoala si inapoi ( in km nu stiu dar pe ceas vreo 25 de minute pe sens).

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Practicati vreun sport? - Pagina 4 Empty Re: Practicati vreun sport?

Mesaj Scris de firicel Lun 15 Aug 2011, 10:53 pm

Uca si eu merg foarte mult pe jos si nu ca la plimbare ca nu am stare!Merg repede de obicei si acasa stau la etajul 4 si urc si cobor de cateva ori pe zi dar la munte de cand ma stiu am fost mai casnica si nu prea mi-a placut sa urc Smile La 25 de minute mers intins,inseamna cam 3 km. zic eu! scratch
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Practicati vreun sport? - Pagina 4 Empty Re: Practicati vreun sport?

Mesaj Scris de Uca Lun 15 Aug 2011, 11:12 pm

Cam asa zic si eu, vreo trei km, tot de mers alert nu ca de promenada, si ma simteam mult mai bine sa sti, chiar imi lipseste miscarea aia zilnica.

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Practicati vreun sport? - Pagina 4 Empty Re: Practicati vreun sport?

Mesaj Scris de maria_covacef Joi 15 Mar 2012, 11:56 pm

Dragele mele colege si prietene, iata ca a venit momentul sa imi apar titlul de campioana nationala (asta a fost pe 10 martie dar m-am trezit eu tarziu sa scriu).
Acum pot sa spun, "Na ca am facut-o si pe asta!" Mi-am aparat titlul. Sper sa nu fie cu suparare si sa nu deranjez pe nimeni, dar cum nu am poze, pun aici 2 link-uri de pe la ziarele locale:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Va pup si va imbratisez pe toate!
kiss hug
maria_covacef
maria_covacef
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 308
Varsta : 42
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 03/06/2009

Sus In jos

Practicati vreun sport? - Pagina 4 Empty Re: Practicati vreun sport?

Mesaj Scris de Savu Ramona Vin 16 Mar 2012, 12:54 am

Felicitari Maria ! Bravo , si cat mai multe succese incontinuare!
Savu Ramona
Savu Ramona
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 312
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

Practicati vreun sport? - Pagina 4 Empty Re: Practicati vreun sport?

Mesaj Scris de Admina Vin 16 Mar 2012, 9:52 am

Maria, felicitari! Flowers Ce ma bucur pentru tine. pupi Sa fii campioana nationala e o performanta deosebita, mai ales doi ani la rand. Cand mergi mai departe, la europene?

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Practicati vreun sport? - Pagina 4 Empty Re: Practicati vreun sport?

Mesaj Scris de maria_covacef Vin 16 Mar 2012, 11:36 am

Multumesc de sprijin fetelor. Admina, din pacate la categoria de arc la care particip eu (traditional), nu exista competitii internationale organizate sub egida vreunei federatii internationale, dar exista competitii internationale organizate de diverse persoane juridice de drept privat (adica un fel de cluburi), la care nu se acorda premii, dar distractia este maxima.
Momentan ma pregatesc sa plec la un astfel de concurs: Turkish Archery Competition, ce va avea loc la sfarsitul lunii iunie in nordul Turciei (la Marea Neagra).
Va pup pe toate! kiss

P.S. Vroiam sa votez si eu in sondajul de mai sus, dar din pacate nu ma incadrez la niciuna din categorii. Sportul pe care il practic eu este atat de sala, cat si pentru afara, si este mai des de 2 ori pe saptamana. Cu alte cuvinte "e si cal si magar" Smile


Ultima editare efectuata de catre maria_covacef in Vin 16 Mar 2012, 11:38 am, editata de 1 ori (Motiv : am uitat ceva)
maria_covacef
maria_covacef
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 308
Varsta : 42
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 03/06/2009

Sus In jos

Practicati vreun sport? - Pagina 4 Empty Re: Practicati vreun sport?

Mesaj Scris de diana-s Vin 16 Mar 2012, 12:08 pm

felicitari inca o data , maria, si poate reusim sa ne organizam si noi sa venim candva sa punem mana pe arc wink (apropo, cei care deschisesera club de arc langa mine au disparut)

hai sa mai reactualizez si eu subiectul ca vad ca nu mai zic fetele nimic de sport
- miscare zilnica: cu autobuzul 3-4 statii si apoi 2-3 statii pe jos, poate doar 1 statie iarna cand e mult prea urat afara
plus vara foarte multa plimbare pe plaja
- in mod organizat am abonament la sala, nu fac aparate, nu-mi plac, ma simt ingradita, parca sunt pedepsita, prefer aerobicul in toate formele, de la yoga/pilates pana la salsa, belly dance sau tae bo ori kick box

regret enorm ca nu avem aqua gym in oras si marea mea dorinta este sa iau cat mai multe lectii de dans, toate stilurile, sunt fascinata de concursurile de dans sportiv, chair am vazut semifinalele nationale week-endul trecut la TV

acum astept confirmarea de bebe asa ca am vorbit deja cu instructoarele ca sa vedem ce voi putea face in continuare si daca imi va da voie doctorul (am o sarcina pierduta in timpul unei ore de cardio intens, am tras de mine nestiind ca sunt insarcinata)
diana-s
diana-s
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 817
Varsta : 46
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 29/09/2009

http://douamainistangi.blogspot.com/

Sus In jos

Practicati vreun sport? - Pagina 4 Empty Re: Practicati vreun sport?

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Vin 16 Mar 2012, 12:13 pm

Felicitari Maria! Bravo tie! Bafta in continuare si cand mai ai competitii spunene si noua sa-ti tinem pumnii
Flowers Flowers Flowers

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Practicati vreun sport? - Pagina 4 Empty Re: Practicati vreun sport?

Mesaj Scris de Uca Vin 16 Mar 2012, 12:20 pm

Felicitari Maria! Flowers
Felicitari echipei!Flowers
Felicitari si lui Ciubotaru'! Flowers
Ma bucur nespus pentru voi!

Diana, sper sa aud vesti bune si nu te forta prea tare! Se poate face si sport cu burtica si fara probleme! pupi


_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Practicati vreun sport? - Pagina 4 Empty Re: Practicati vreun sport?

Mesaj Scris de danniela Vin 16 Mar 2012, 12:32 pm

Maria, felicitari si la cat mai multe competitii organizate in cat mai multe si diverse locuri!!! Bravo tie!!!
Diana, glumesc, ce sa aiu in considerare?? Statiile de autobuz sa cele de mers pe jos???
Eu martusisesc ca sunt numai cu fundul in masina Embarassed Embarassed de parca m-a nascut mama in masina.
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Practicati vreun sport? - Pagina 4 Empty Re: Practicati vreun sport?

Mesaj Scris de diana-s Vin 16 Mar 2012, 12:46 pm

danniela a scris:Diana, glumesc, ce sa aiu in considerare?? Statiile de autobuz sa cele de mers pe jos???
Eu martusisesc ca sunt numai cu fundul in masina Embarassed Embarassed de parca m-a nascut mama in masina.
haha, ambele, ce crezi ca la autobuz nu e miscare: uneori mai fug dupa autobuz , urca treptele la autobuz, suge burta si strecoara-te printre mosi si babe fiindca au transport gratuit la noi in oras si il folosesc la capacitate maxima Laughing

eu am carnet dar am refuzat sa-mi ia masina exact din acest motiv, imi plac miscarea si mersul pe jos si stiu ca il voi lasa pt comoditatea si rapiditatea masinii...plus ca pe mine ma stresa condusul masinii, am zis ca e singurul sport extrem pe care nu-l pot practica, prefer oricand parasutism si scuba diving
diana-s
diana-s
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 817
Varsta : 46
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 29/09/2009

http://douamainistangi.blogspot.com/

Sus In jos

Practicati vreun sport? - Pagina 4 Empty Re: Practicati vreun sport?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB