Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Jucarii crosetate
HAIDETI SA SLABIM - Pagina 11 EmptyAstazi la 07:54 Scris de LRodica

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
HAIDETI SA SLABIM - Pagina 11 EmptyAstazi la 07:53 Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
HAIDETI SA SLABIM - Pagina 11 EmptyIeri la 16:35 Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
HAIDETI SA SLABIM - Pagina 11 EmptyDum 21 Apr 2024, 04:24 Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
HAIDETI SA SLABIM - Pagina 11 EmptyVin 19 Apr 2024, 19:46 Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
HAIDETI SA SLABIM - Pagina 11 EmptyVin 19 Apr 2024, 19:41 Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
HAIDETI SA SLABIM - Pagina 11 EmptyVin 19 Apr 2024, 19:37 Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
HAIDETI SA SLABIM - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 05:30 Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
HAIDETI SA SLABIM - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 05:06 Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
HAIDETI SA SLABIM - Pagina 11 EmptyDum 14 Apr 2024, 22:42 Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
HAIDETI SA SLABIM - Pagina 11 EmptyDum 14 Apr 2024, 22:17 Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
HAIDETI SA SLABIM - Pagina 11 EmptyDum 14 Apr 2024, 19:33 Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
HAIDETI SA SLABIM - Pagina 11 EmptyDum 14 Apr 2024, 19:15 Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
HAIDETI SA SLABIM - Pagina 11 EmptyVin 08 Mar 2024, 08:38 Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
HAIDETI SA SLABIM - Pagina 11 EmptyMier 28 Feb 2024, 09:03 Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
HAIDETI SA SLABIM - Pagina 11 EmptyDum 25 Feb 2024, 13:30 Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
HAIDETI SA SLABIM - Pagina 11 EmptySam 20 Ian 2024, 05:53 Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
HAIDETI SA SLABIM - Pagina 11 EmptyVin 05 Ian 2024, 06:36 Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
HAIDETI SA SLABIM - Pagina 11 EmptyMier 06 Dec 2023, 07:37 Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
HAIDETI SA SLABIM - Pagina 11 EmptyJoi 30 Noi 2023, 14:49 Scris de LaurentiuSmin


HAIDETI SA SLABIM

+59
rosita
marina40
Clio_Ela
Adelaida
piciul
Karina33
optom
lucky
valentinadof
violeta25
carolina-bubulina
corina corina
victoriacus
myky7robc
pavady
cosmeticeladys
elenaxx
d.dana.c
rozina
mariaz_09
Angelica18
aurishta
claras
mnarcisa
mykya
cris69
SilviaDumitrescu
bestiutza
MagdaMarin
canadianca50
Uca
ivanoiuadela9
bibitu
lora17
hinamaturi
bumbu antonia
mami de doi ingerasi
ralucahanc
lili5
adelina24
flory*f
ciucamona
came_lia
Giobsy
nutcracker8787
dis26
ema
ramomic
claudde
adar
aleahim67
nadina_b2005@yahoo.com
diada
arime
livia1981
Armeana
Admina
StMihaela
daniela_me68
63 participanți

Pagina 11 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

HAIDETI SA SLABIM - Pagina 11 Empty Re: HAIDETI SA SLABIM

Mesaj Scris de corina corina Dum 30 Ian 2011, 06:43

Cu mare drag , Vero ! Pe intai ma cantaresc sa vad ce-a mai ramas din 99 de kg ale mele , apoi sa vad cat ma indur sa iti dau si tie .
Super dieta Aurishta , pacat ca n-a mers ! Am o cunostinta care tot asa a tinut un regim disociat...deosebit , din trei ingrediente : salata verde , cartofi prajiti si ... paine . Dupa o luna de ''dieta'' , vroia sa scrie la redactia revistei de unde s-a inspirat , ca acolo scria ca regimul disociat nu trebuie sa aiba mai mult de trei alimente .Si ea respectase aceasta conditie .
Eu de azi , asa cum mi-am promis , am sa pedalez cate 30 de min . aici :

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

am sa aplic si minunata dieta recomandata de Criss si ramane de vazut ce rezulta apoi la urmatoarea cantarire pe intai martie .
Multa ambitie , fetelor ! dama


Ultima editare efectuata de catre corina corina in Dum 30 Ian 2011, 06:47, editata de 1 ori (Motiv : redimensionare foto)
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

HAIDETI SA SLABIM - Pagina 11 Empty Re: HAIDETI SA SLABIM

Mesaj Scris de vero79 Dum 30 Ian 2011, 07:54

corina sa-mi dai doar 10 kg mai mult nu primesc kiss ,te pup si iti doresc multa sanatate ca este cea mai importanta inainte de toate,ce mai conteaza daca avem cateva kg in plus sau in minus,cel mai bine este sa ne simtim noi bine kiss kiss
vero79
vero79
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 36
Varsta : 44
Localizare : hunedoara
Data de inscriere : 25/01/2010

http://in-casuta-cu-povesti.forumulmeu.ro/

Sus In jos

HAIDETI SA SLABIM - Pagina 11 Empty Re: HAIDETI SA SLABIM

Mesaj Scris de corina corina Dum 30 Ian 2011, 13:49

Da , da ! Asa-i Vero ! Pe urechea asta ma culc mereu cand sotul meu imi spune ca sunt frumoasa si apetisanta si ca el ma iubeste oricum . Eu nu ma plac de multa vreme , dar ma cam...complac ! Asta-i problema ! Insa de data asta vreau sa o intrec pe Aurishta , cu toate ca ea se duce la sala (sac !) si pe cine mai gasesc pe aici de intrecut si sa nu ma las .
Si daca ar fi sa tai asa vreo 10 kg de pe unde vreau eu , asa ca la rotisor , as avea o gramada de sculptat , dar tare ti le-as mai da ! dama
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

HAIDETI SA SLABIM - Pagina 11 Empty Re: HAIDETI SA SLABIM

Mesaj Scris de aurishta Dum 30 Ian 2011, 18:14

Corina, nu cred ca ma intreci, ca eu in total am 15kg de dat jos,tu vad ca ai doar 10! rade Asa ca eu ma misc mai cu talent la sala decat tine. bucurie
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

HAIDETI SA SLABIM - Pagina 11 Empty Re: HAIDETI SA SLABIM

Mesaj Scris de elenaxx Dum 30 Ian 2011, 19:27

Aurishta, pai sa te mishti cu talent, si sa mishti si budinca aia de banane rade
kiss
elenaxx
elenaxx
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 51
Localizare : pitesti,arges
Data de inscriere : 17/11/2010

Sus In jos

HAIDETI SA SLABIM - Pagina 11 Empty Re: HAIDETI SA SLABIM

Mesaj Scris de aurishta Lun 31 Ian 2011, 10:26

Budinca aia, saraca, de mult e oale si ulcele! S-a dus si amintirea ei de cat sport am facut de-atunci. Si stii ce e fain? Parca nu-mi mai trebuie nimic dulce! Mi-am luat un borcan de gem de trandafiri cu edulcorant pentru cazul in care am sa mor de pofta de dulce, insa a dat fiul meu cel mare de el si scade vazand cu ochii! zid Astazi am facut doua ore sport si sunt intr-o forma fizica si psihica excelenta. Cu dieta sunt ok, de la budinca pricinoasa n-am mai facut nici un compromis. Laughing Desi mai am multe kg de alungat, a inceput sa-mi placa felul in care arat. Talia s-a evidentiat frumos, colaceii de la spate au disparut, celulita de pe brate si de pe picioare a luat-o la goana. Cu burta am cea mai mare problema, dar a inceput sa scada si ea! concluzia este ca sunt pe drumul cel bun!
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

HAIDETI SA SLABIM - Pagina 11 Empty Re: HAIDETI SA SLABIM

Mesaj Scris de victoriacus Lun 31 Ian 2011, 10:48

Felicitari Aurishta.
Eu azi am baut o cafea si am mancat numai fructe pana acum.Mai incolo ma duc sa fac o supa si, cat fierbe, fac stepper, ca l-am mutat in bucatarie
victoriacus
victoriacus
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1143
Varsta : 50
Localizare : Clinceni/Ilfov
Data de inscriere : 21/12/2010

http://victoriacus.wordpress.com

Sus In jos

HAIDETI SA SLABIM - Pagina 11 Empty Re: HAIDETI SA SLABIM

Mesaj Scris de aurishta Lun 31 Ian 2011, 10:53

Asa, asa, imi place ce aud!
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

HAIDETI SA SLABIM - Pagina 11 Empty Re: HAIDETI SA SLABIM

Mesaj Scris de corina corina Lun 31 Ian 2011, 12:44

Of , Aurishta ! Faceam si eu haz de necaz ca sa nu-mi pierd curajul , dar la 1,62m si 99 de kg crezi ca doar de 10 trebuie sa scap?
Ca sa incep asa cu inceputul , eu nu mi-am pierdut curajul degeaba . Am facut un prapadit de tratament cu insulina pentru doi noduli vocali (boala profesionala ) , acum 5 ani . Neavand suficient zahar in sange pt. insulina , 14 zile am mancat dulceata , ciocolata si dropsuri la impus . Bineinteles ca m-am ingrasat brusc , apoi treptat , plus stress-ul (ca a trebuit sa fac pauza de la cantat - pauza bani , ca nu ma mai incapea nici un costum de scena , ca nu mai mergeam la serviciu , ca altceva nu stiam ce sa fac - am lucrat vreo 6 luni la o croitorie si mi-a prins tare bine , apoi vreo 5 luni am fost baby-sitter la o prietena - numai sa nu stau acasa 0si asta a fost doar inceputul . Aveam 62 de kg . si in cateva luni am ajuns la 82 . Eu si asa eram predispusa la ingrasare , genetic si ma straduiam din greu sa ma mentin . A trebuit sa fac pauza vocala un an , timp in care am cedat rugamintilor fetitei mele de a-i face o surioara . In 2006 , in decembrie , am nascut si dupa 4 zile de terapie intensiva am pierdut fetita . Dinnou suparare si stress si din nefericire pentru mine mananc la nervi .Se adunasera prea multe , ma ingrasasem si in timpul sarcinii si uite-asa am ajuns la 107 kg .Nu arat rau , pentru ca nu sunt '' pufoasa'' si muncesc foarte mult , dar se tine carnea de mine grozav . Am mers si la sala , dar de cand ne-am mutat din Pipera , adica in martie 2007 nu mai am timp .
Uite ca m-am cantarit acum: luna asta am slabit 3 kg , fara sport , doar cu cei 2l de apa cu care m-a intaratat Elena (si-i multumesc ) . De azi sunt iar prietena cu stepper-ul meu , asa ca ma indemn cu voi , dar am cale lunga de la 96 pana la macar 76de kg acolo , nu zic mai mult .
Cam asta e povestea mea . Sper sa ma tin de treaba de data asta . dama
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

HAIDETI SA SLABIM - Pagina 11 Empty Re: HAIDETI SA SLABIM

Mesaj Scris de elenaxx Lun 31 Ian 2011, 12:48

Asa da, imi place ce aud. Tineti-o tot asa fetelor, si in curand o sa deschidem topic cu"Aoleo, vreau sa ma ingras"
bucurie
elenaxx
elenaxx
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 51
Localizare : pitesti,arges
Data de inscriere : 17/11/2010

Sus In jos

HAIDETI SA SLABIM - Pagina 11 Empty Re: HAIDETI SA SLABIM

Mesaj Scris de corina corina Lun 31 Ian 2011, 12:50

Unde-ar fi minunea aia , Draga Elena ?
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

HAIDETI SA SLABIM - Pagina 11 Empty Re: HAIDETI SA SLABIM

Mesaj Scris de elenaxx Lun 31 Ian 2011, 16:11

Minunile ni le facem noi singure, corina, ca daca ar fi sa le asteptam, am astepta mult si bine. Smile
elenaxx
elenaxx
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 51
Localizare : pitesti,arges
Data de inscriere : 17/11/2010

Sus In jos

HAIDETI SA SLABIM - Pagina 11 Empty Re: HAIDETI SA SLABIM

Mesaj Scris de cris69 Lun 31 Ian 2011, 16:56

corina daca esti prietena cu apa atunci sa stii ca mancarea nu mai prea vrea sa fie prietena ta. e geloasa. stiu asta pe propia piele. si ma bucur .
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

HAIDETI SA SLABIM - Pagina 11 Empty Re: HAIDETI SA SLABIM

Mesaj Scris de cris_io_mat Lun 31 Ian 2011, 16:59

Of,ce minuni?nu exista nimic miraculos decat ceva cu multa vointa....dar cine nu este un ambitios,asa ca mine?ce te faci?Am putea sa dam ceva kg...la liposuctie iar burtica la fel
rade Aurishta bravo tie ne dai lectii...dar nu am timpp sa merg la sala (ce te faci cu copiii daca nu ai cu cine sa-i lasi?) si nici nu e vreuna prin apropiere...asa ca ma apuc si eu de o coada de mop,cum zicea pe aici cineva.Cris69,daca faceam torturi super ca tine eram si eu tot o super....grea rade va pup si aveti grija ce si cat mincati
cris_io_mat
cris_io_mat
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 444
Varsta : 51
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/08/2010

Sus In jos

HAIDETI SA SLABIM - Pagina 11 Empty Re: HAIDETI SA SLABIM

Mesaj Scris de cris69 Lun 31 Ian 2011, 17:05

eu fac torturi dar stii ceva? atunci beau cea mai multa apa. asa nu trebuie sa ling din crema si oricum am un soarece care linge castroanele.
mi-a mai spus cineva ca daca ar face torturi ar face si 100 kg.
am avut si eu 88 . nu la mai am. si sper sa nu mai ajung vrodata sa le am. dar trebuie vointa si sa te mentii. acum mi-am pus in cap sa mai dau putin jos caci un an de zile m-am mentinut. sa vad.
si dans, mult dans, produse proaspete, iaurt, fulgi de ovaz, legume fierte, carne la gratar, apaaaaaaaaaaa, ceai neindulcit.
si daca vreti sa gustati ceva faceti-o. nu e un capat de tara.


Ultima editare efectuata de catre cris69 in Lun 31 Ian 2011, 17:28, editata de 1 ori
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

HAIDETI SA SLABIM - Pagina 11 Empty Re: HAIDETI SA SLABIM

Mesaj Scris de aurishta Lun 31 Ian 2011, 17:19

Adevarul e ca eu pot merge la sala fiindca locuiesc cu mama si sta dansa cu pruncul. Mai demult, cand nu locuiam cu dansa,ii lasam singuri in casa, dar stateam cu inima cat un purice! Nu erau ei chiar singuri de tot, caci locuiam intr-o casa cu mai multe familii si prietena mea de acolo era la post daca ar fi fost nevoie, si apoi nici ei nu erau foarte mici. In al doilea rand, de ce aduceti vorba despre tort? De ce? nu aveti mila de o biata abstinenta care se jertfeste pe altarul siluetei? shot
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

HAIDETI SA SLABIM - Pagina 11 Empty Re: HAIDETI SA SLABIM

Mesaj Scris de valentinadof Lun 31 Ian 2011, 17:26

mai fetelor eu am un consum energetic mare cand lucrez ,de croiesc sau de cos in masina simt la cantar Smile .serios ,nu vi se intampla si voua ?cum nu am de lucru cum trebuie sa fac sport mai mult,simt ca ma ingras asa vazand cu ochii.de-aia nu-mi plac sarbatorile prelungite !
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

HAIDETI SA SLABIM - Pagina 11 Empty Re: HAIDETI SA SLABIM

Mesaj Scris de Clio_Ela Lun 31 Ian 2011, 18:30

la mine daca nu fac miscare se depune orice mananc, iar daca facsport, pot sa mananc orice, ca nu ma ingras. Cand aveam 55 de kg mancam cate o tabla de cioco pe zi, plus inghetata si prajituri.
Acum, in ultimele 4 luni au fost... si papa mult si lipsa de miscare.
De o sapt fac cateva exercitii seara, mai dansez si eu in casa. Desi e destul de rece afara, nu a fost zi in care sa nu fac o tura de o ora si jumatate cu caruciorul, cu leutul bine infofolit, cu copertina de la landou inchisa cat se poate...
Am gasit o ruta fainuta, am de urcat o panta, imping la carucior de ma dor picioarele si gafai rau. Maine ma cantaresc, macar sper sa nu ma mai fi ingrasat.
De mancat mananc de toate, dar am redus (cantitativ, nu sortimentul ;)) dulciurile si fainoasele. Sotul meu rade cand vede cum imi umplu farfuria (dar farfurioara mica, pt mic dejun)
La sala nu am cum sa merg nici eu, ar fi seara o posibilitate-si sa ramana baietii cu tati, dar pe intuneric imi e greu sa conduc (de la operatia la ochi mi se trage), si sala e destul de departe.
Ma misc in casa in reprize scurte, pt ca pruncul meu nu ma lasa. Daca nu e la san vrea sa ne jucam, asa ca... timp pt mine nu mai ramane:(
Am gasit multe video cu aerobic si cardio pe youtube, mai fac si exercitii pe care le faceam cand mergeam la sala. (unele din voi le stiti e cand am facut videourile cu gimnastica pt gravidute. ce fit eram eu in saptamana 38 de sarcina... si acum abia ma mai misc Sad()
Dar de azi chiar incep... cu ambitite, nu mai las. La vara venim in Romania,... am de dat jos intre 7 si 10 kg pana in iulie.
valentina, eu cand coseam... la fel, slabeam, dar asta pt ca uitam sa mananc Smile
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

HAIDETI SA SLABIM - Pagina 11 Empty Re: HAIDETI SA SLABIM

Mesaj Scris de aurishta Mar 01 Feb 2011, 10:55

Hai fetelor, azi mai slabeste cineva? Am plecat dimineata la sala si nu-mi venea sa cred ce ger este! Parca imi parea rau ca n-am ramas in plapuma! Odata ajunsa, insa, m-am repezit pe aparate si a disparut orice urma de frig. Printre exercitii am impletit si o mica sueta cu instructoarea, asa ca am mai impuscat un iepure. Dimineata, cand merg eu, nu prea e lume acolo si asta imi place, fiindca linistea si sportul ma reconforteaza. Imi place si cand am cu cine vorbi, dar mai mult imi place singura.
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

HAIDETI SA SLABIM - Pagina 11 Empty Re: HAIDETI SA SLABIM

Mesaj Scris de corina corina Mar 01 Feb 2011, 11:35

Slabim , Aurishta , cum sa nu? Pai ce crezi ca scapi asa de usor de mine?
Inceputul a fost mai greu . Acum , tine-te fantana ca nu-mi ajunge apa .
Doar 30 de min . am pedalat si eu azi dimineata , la gradul 2 al stepper-ului , ca niciodata nu am luat-o de la 1 , dar are 7 asa ca am unde munci .Intr-adevar dupa sport te simti mai bine , dar e tare greu pana te apuci .
Draga Cris , multumesc de incurajari . Asa e cu apa ,chiar e cea mai buna prietena, cred eu .Noroc ca eu nu prea umblu cu castroane ''dulci'' , ca as manca si soarecele si pisica daca ar atenta la continutul lor . Mai bine fara ! dama
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

HAIDETI SA SLABIM - Pagina 11 Empty Re: HAIDETI SA SLABIM

Mesaj Scris de aurishta Mar 01 Feb 2011, 11:44

Asa, Corina, imi place ce aud! Ori o facem, ori n-o facem!
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

HAIDETI SA SLABIM - Pagina 11 Empty Re: HAIDETI SA SLABIM

Mesaj Scris de elenaxx Mar 01 Feb 2011, 13:32

Buna ziua fetele, slabutzele. Vad ca aici se slabeste muuult. Foarte bine, foarte bine, tineti-o tot asa kiss
elenaxx
elenaxx
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 51
Localizare : pitesti,arges
Data de inscriere : 17/11/2010

Sus In jos

HAIDETI SA SLABIM - Pagina 11 Empty Re: HAIDETI SA SLABIM

Mesaj Scris de cris_io_mat Mar 01 Feb 2011, 15:11

Pai da,sigur ca slabim,aurishta...cu asa indemnuri,se poate?nu ma las de baut sticla de ceai neindulcit,desigur,cris69,dar de lins pe la torturi....parca as vrea si eu...dar vin si mai citesc ce scriu fetele ambitioasele pe aici si ma mai domolesc wink deci,fetelor....spor la sport si genunchii sus la pedalat sau dansat sau ce-o mai fi kiss
cris_io_mat
cris_io_mat
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 444
Varsta : 51
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/08/2010

Sus In jos

HAIDETI SA SLABIM - Pagina 11 Empty Re: HAIDETI SA SLABIM

Mesaj Scris de Clio_Ela Mar 01 Feb 2011, 18:21

m-am cantarit, de sapt trecuta nu am pus pe mine Smile. inceputul e bun. azi am impins 2 ore la carucior, la pas rapid, ca era frig tare.

eu incep in seara asta o dieta de ... umplut burtica seara, fara sa mai fie pofta de dculciuri sau altceva. in rest, dimineata si la pranz mancare normala. oricum se spune ca mancarea de seara ingrasa. Apa umple stomacelul, e adevarat, dar mie una imi e pofta de ceva bun. Azi mi-a pov o prietena de dieta care la ea a dat roade.
lapte batut, iaurt de baut sau chefir... cate o jumaate de litru seara. si se pare ca taie pofta de a papa altceva.
sotiorul meu a plecat acum sa cumpere, i-am spus sa ia 10 cutii de cate 500 ml de lapte batut. sunt curioasa cum e dupa o sapt. Tipa care mi-a spus de metoda asta are 55 de ani, si a fost la consilier pt slabit. incercase multe diete, si nu a reusit sa dea jos.

eu incep, poate mi se alatura si dintre voi care e mai pofticioasa... Smile
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

HAIDETI SA SLABIM - Pagina 11 Empty Re: HAIDETI SA SLABIM

Mesaj Scris de valentinadof Mar 01 Feb 2011, 18:34

Ela,eu nu stiu unde vrei sa slabesti,pari asa copil in poza sau nu esti tu? Shocked
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

HAIDETI SA SLABIM - Pagina 11 Empty Re: HAIDETI SA SLABIM

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB