Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 30 EmptyAstazi la 3:53 pm Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 30 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 30 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 30 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 30 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 30 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 30 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 30 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 30 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 30 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 30 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 30 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 30 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 30 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 30 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 30 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 30 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 30 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 30 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 30 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

+13
lora17
miki72
Roxy
alessia
deiutza23
dana_mi16
ivanoiuadela9
juliennej
ana_bela
avr_dana
andreea_2008
crixuta
arime
17 participanți

Pagina 30 din 30 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de ana_bela Sam 16 Oct 2010, 8:00 pm

Dap, o sa ii arat ca nu depind de el si ca nu mi-e teama sa plec.
Sa-si bage mintile-n cap.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Sam 16 Oct 2010, 8:08 pm

ana_bela a scris:Dap, o sa ii arat ca nu depind de el si ca nu mi-e teama sa plec.
Sa-si bage mintile-n cap.

pupi

PS: fetelor, ca sa sarbatorim cu noastalgie atata vreme de cand ne cunoastem, si desi ne-am imputinat, va dau link cu threadul unde scriam inainte... Smile
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Later edit: adevarul e ca recitind aceste posturi imi aduc aminte de perioada aceea cand ne intreceam la slabit o tona de fete acolo, eu - nedietata de ani de zile- slabeam asa frumooooos....Slabisem 4,2 kg in 2 saptamani....o, doamne,,,,,
OOooo, Deiutza, ce vremuri, mai tii minte cand beai ceai antiadipos? rade
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de juliennej Dum 17 Oct 2010, 1:04 am

seara buna.
ana hug .imi pare rau pt situatie.el n-ar trebui sa -ti vorbeasca asa. ai in grija 2 copii si nu e lucru putin. cred ca doar asta daca ar realiza at fi mare lucru.
sper sa fie bine si sa treaca. nu lua hotariri cit esti f suparata pe el. incearca sa vezi situatia sin toate punctele de vedere si apoi vezi ce f aci.oricum,sper sa fie ok pina la urma.

eu aici am invatat un lucru:ca orict de multi bani ar avea el, eu vreau independenta mea financiara.si chiar de ar face el sute de mii de dolari pe ani,eu tot as avea jobul meu. de asta ma cam tem dupa ce vine bebele ca nu voi mai putea merge la lucru o perioada.
si noi ne certam si citeodata imi vine sa il iau la palme ca nu poate intelege unele lucruri simple..noi ne-am certat cu vreo 2 sapt in urma..ii tot ziceam c vreau sa merg undeva un weekend ca nu mai rezist in oras si ca pur si simplu vreau un weekend linistit undeva. el zice ,pai hai sa mergem la ai lui. cind vine weekendul, dupa ce toata saptamina am fost setata ca plec undeva in weekend ,el se hotaraste singur ca nu mai are chef sa mearga.
m-a enervat ca a luat hotarirea asta singur si ca nu m-a intrebat nimic.pur si simplu s-a trezit simbata ca nu mai are chef...
pina la urma, a zis ca lui nu i se pare asa mare lucru si ca a fost vb de necomunicare..in fine..nu-i mare lucru poate dar toata ziua de simbta m=a dat peste cap.

cris,deci va mutati curind?ce frumos..si noi sper sa ne mutam fie in decembrie ,fie la inceputul anului viitor.acu ,sper sa mearga toate bine..

o duminica linistita sa aveti kiss
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Dum 17 Oct 2010, 12:38 pm

Neata Smile
Ei Julie, noi suntem mai simtitoare ca ei, plus ca ei nu se gandesc la anumite lucruri ca noi. Eu de ex daca ma cert cu el, ma gandesc numai la asta, caut solutii, analizez problema rade , el n-are nicio treaba. De asta trebuie sa ii punem noi la gandit :D.
Asa imi facea si mie sotul inainte: hai la cumparaturi, ca nu mai avem mancare- "Iaaarrr??!!!", hai sa mergem undeva "da nu mai bine stam acasa, ca n-am niciun chef". Acuma de cand e bb s-a schimbat f mult, e f implicat in cresterea lui si ce e mai important, cand lucrurile sunt grele, din orice punct de vedere, e f supportive.
Numai ca din cand in cand, se lasa pe tanjeala, si eu iar tre sa incep tambalau, de asta il numesc "scandal periodic", are nevoie de reinforcement rade .
Acuma de ex, iar a lasat-o moale cu treburile in casa, nu face el mare lucru, dar deja nu mai spala o farfurie, nu mai strange nimic, a si racit putin, si numai cu barbati bolnavi sa n-ai de-a face ca -s mai mofturosi decat copiii zid .
Asa ca deja iar am inceput sa il pun la treaba, dar trebuie nitel sa il dau pe brazda. Eu stau cu copilul, eu ziua, eu noaptea (totusi el sta cu el f mult, cand fac eu treava, stau la laptop, etc), eu mancare, eu curat, eu rufe, eu strans shot
Iar sunt rupta, Andrei a avut o noapte rea, uffff.
Ma duc sa fac o crema de zahar ars, vreau sa vina niste prieteni pe la noi, daca tot am facut curat rade .
Oricum eu nu pap, sa stiti wink
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de juliennej Dum 17 Oct 2010, 2:00 pm

neata.
oare de ce cind pot sa dorm,fiind weekend, ma trezesc cu noaptea in cap,imi vin sute si mii de ginduri si adio dormit..ca urmare,m-am trezit la 5.

cris, asa-s ei..si eu mai aud"iar?la ce?nu mai bine ne uitam la tv".
oricum cea mai tare a fost anul trecut cind i-am zis sa mergem downtowon si el cica"what for? you can see it from here"..da,pot vedea blocurile si cladirile de unde stam, dar io vroiam in oras..culmea e ca el a fost f serios si nici nu intelegea de ce m-am suparat eu.
in fine...astia-s ei.
in alta ordine de idei, de abia astept si eu sa ne mutam.
cris,bravo pt scazut la cintar. tot sb? nu maninci fructe deloc?
have fun cu prietenii.Smile

vroiam sa mai zic ca ieri iar a fost la gap ,pt mine ,de data asta, dar m-am uitat iar la haine de copii si asa faine sint.:)acu vreau sa stiu ce avem sa pot lua haine:)..
o duminica frumoasa ,fetelor.

avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Dum 17 Oct 2010, 3:03 pm

juliennej a scris:oricum cea mai tare a fost anul trecut cind i-am zis sa mergem downtowon si el cica"what for? you can see it from here"..da,pot vedea blocurile si cladirile de unde stam, dar io vroiam in oras..culmea e ca el a fost f serios si nici nu intelegea de ce m-am suparat eu.

asta e tare rade rade rade
Julie, cred ca am mai slabit de la oboseala si de la robotit, ca si azi am stat in bucatarie....
Mai mananc cate un fruct cand mi se mai face pofta de la Andrei, ca ii fac mancarea si miroase asa fain...De ex azi i-am pus si banana si para, voi ce bine mirosea. Oricum mie mancarea de bebelusi mi s-a parut misto de cand ma stiu, uneori mancam mar cu biscuti, probabil reminescente din copilarie. Dar lui Andrei nu-i dau inca biscuite Smile.
Legat de hainute, cred ca poti lua din astea unisex, adica super colorate, cu tot felul de broscute, iepurasi, ursuleti, verzi, rosii, galbene, albastre....eu lui Andrei i-am dat de toate, inclusiv roz la bodyuri, si asa fain ii stateau Smile. Da oricum ele majoritatea sunt combinatii de culori, mie imi place verde cu albastru, roz cu albastru, verde cu alte minuni Smile.
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de ana_bela Dum 17 Oct 2010, 4:27 pm

Salutare la toata lumea
Aseara am facut "taraboi" (vorba ta, Cris Smile) si se pare ca a inteles. Azi cauta de zor masini Smile
Si-a cerut iertare, dar eu am hotarat sa-l mai tin in sah macar vreo 2 zile, asa, de distractie.
O duminica faina.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Dum 17 Oct 2010, 4:49 pm

ana_bela a scris:Salutare la toata lumea
Aseara am facut "taraboi" (vorba ta, Cris Smile) si se pare ca a inteles. Azi cauta de zor masini Smile
Si-a cerut iertare, dar eu am hotarat sa-l mai tin in sah macar vreo 2 zile, asa, de distractie.
O duminica faina.

Bravo, bun, bun, asa e cel mai bine sah wink
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de ana_bela Dum 17 Oct 2010, 6:06 pm

Fetelor, cred ca la barbatii astia le mai trebuie din cand in cand cate un sut in Ms Dos, ca sa se trezeasca la realitate. Smile

L.E. Lui Iannis ii place cum ai scris tu "Andrei". Tot imi arata omuletii cu manuta. love
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de juliennej Dum 17 Oct 2010, 8:15 pm

seara buna.
ana,bine ca s-a rezolvat, un taraboi bun aduce intotdeuna pace..

eu am fost la biserica si cind vin acasa ,domnu' e instalat la tv cu meciurile din europa,apoi la 1 incep fotbalul american..si eu care credeam ca are dorinta de a iesi cu mine.pe naiba..in fine,o sa ies singura.
cine a inventat fotbalul si baseballul si hocheiul si restul???si la ce??ca sa aiba ei ce face.am un car de nervi..
o seara buna sa aveti.
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Dum 17 Oct 2010, 10:56 pm

ana_bela a scris:Fetelor, cred ca la barbatii astia le mai trebuie din cand in cand cate un sut in Ms Dos, ca sa se trezeasca la realitate. Smile

L.E. Lui Iannis ii place cum ai scris tu "Andrei". Tot imi arata omuletii cu manuta. love

rade rade
Ana, ma bucur de succesul repurtat.
Julie, te tii tare pe pozitii, inseamna ca la tine nu-si fac hormonii de cap. Eu am avut cateva reprize de-a dreptul isterice cand eram insarcinata, am facut urat de tot, l-am speriat pe barbat. Pai cum sa te lase insarcinata sa te plimbi singurica? Tre sa ii bagi mintile in cap pupi .
PS: ma dispera barbatii astia cu pasiunile lor....Al meu e cu calculatorul, da de cand e Andrei s-a mai potolit... Acuma l-a apucat pasiunea de a citi, si in loc sa il gasesc cu nasu in calculator, il gasesc cu nasu in carte.....offfff
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de juliennej Lun 18 Oct 2010, 12:05 am

am plecat singura.avrut sa vina cu mine dar n-am mai vrut eu.sa stea sa-si vada toate fotbalurile si baseball si ce mai vrea ..am fost la magazine,mi-am luat o rochie faina. am luat la bebe 2 chestii faine,neutre la culoare..m-am plimbat printr-un parc.asa fain miroasea a toamna si a frunze.m-am oprit la magazinul de mincare,am gasit niste mere acrisoare si bune...tot timpul asta mi-am lasat telefonul in masina si domnul m-a sunat disperat.sa-i fie de bine.nu mai avem vorbitor. am venit acasa,am mincat si cred ca plec iarasi.n-are decit...
ma scuzati,dar azi m-a enervat rau de tot,dar raaaaau.i-am trintit usa in nas si i-am zis sa nu indrazneasca sa vina cu mine ca arunc cu ceva dupa el pe drum.
in fine,o sa treaca.
cris,cum ati petrecut cu prietenii?
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Lun 18 Oct 2010, 12:20 am

Bravo Julie, asa te vreau Smile.
Nu au putut sa vina, ne-au zis de cand i-am sunat, devreme, mare pacat,c a aveam si curat si mancare facuta si desert Smile, rar asa ceva la casa noastra lately....
Dar am petrecut timp fain noi 3 si acuma seara noi 2.
Am de ceva vreme o idee in cap care ma tot racaie, si cred ca incet incet o sa incerc sa o pun in functiune.
Ma gandeam ca m-am super saturat sa nu avem bani, iar pt asta sa aruncam familia in urma numai ca sa punem mana pe un job unde sa lucram ca disperatii.
Ma gandeam ca mi-as dori ca eu sa imi cresc copilul cum vreau si pt asta sa nu depind de bani.

Stand weekendul asta si muncind mi-am dat seama ca am pierdut timp pretios cu copilul si sotul meu, si ca mi-ar placea sa am un small business din care sa nu facem averi colosale, ci sa traim decent, sa am 50 de euro in plus sa imi faca de ex cineva curat in casa si eu sa stau cu familia mea.
Asa ca acuma coc niste idei si ma documentez in legatura cu ceva internet based businesses.
Cand imi coace mie un pitic..... rade
In fine, cine stie, poate ne asociem fetele de pe aici, ne vin niste idei si ne umplem de bani. Dar daca nu gandesti la modul pozitiv, uneori spre absurd, n-ai nicio sansa. Am impresia ca Bill Gates parca, si-a petrecut tineretea zacand pe o canapea in casa mamei, pana i-a venit ideea miliardara, nu? Smile))
EU inca mai sper ca asa o sa patesc si eu...
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de juliennej Lun 18 Oct 2010, 12:34 am

nici eu n-am mai plecat ca se innopteaza in curind.eu sint la tv-ul din living,'mnealui la cel din camera de dormit. e un film fain,"keeping the faith".

ce afacere vrei sa faci cris? eu am zis ca vreau sa deschid o scoala,mica la inceput..sper sa si reusesc.la alte chestii nu-s priceputa..dar la asta si stiu ca as avea succes...
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Lun 18 Oct 2010, 12:43 am

juliennej a scris:nici eu n-am mai plecat ca se innopteaza in curind.eu sint la tv-ul din living,'mnealui la cel din camera de dormit. e un film fain,"keeping the faith".

ce afacere vrei sa faci cris? eu am zis ca vreau sa deschid o scoala,mica la inceput..sper sa si reusesc.la alte chestii nu-s priceputa..dar la asta si stiu ca as avea succes...

Stiu visul tau Julie, si al tau e mai concret si sigur vei reusi, chiar cred asta Smile
Inca nu sunt 100% decisa, am niste idei in cap, incerc acuma sa ma adun si sa incep cu inceputul: internet research Smile.
Mi-ar placea si mie gradi, dar nu am bani, deci ma gandesc la ceva ce nu necesita buget initial Smile.
Gata, fug la culcare ca-s toropita de somn...
O saptamana usoara tuturor!!!!
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de juliennej Lun 18 Oct 2010, 1:28 am

noapte buna,cris si o saptamina usoara si linistita tuturor!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Lun 18 Oct 2010, 11:34 am

Neata fetelor Smile
Noi azi ne-am trezit full de mucisori, cred ca s-a molipsit Andrei de la tati, care e racit.
Am fost cu el la doctor si nu are rosu in gat.
Nu are febra, tuseste destul de rar, mai stranuta, e destul de vioi, chiar daca mai mofturos, se cunoaste cu mucisorii ii creaza disconfort.
Momentan ii dau cu apa de mare in nasuc, si speram sa treaca usor sa nu se complice.
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de MagdaMarin Lun 18 Oct 2010, 12:09 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 30 din 30 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB