Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 2 EmptyAstazi la 3:53 pm Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 2 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 2 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!

+37
diada
piciul
danniela
Michelle88
Greteledelweiss
onuca28
flori de camp
ancabanu
victoriacus
mnarcisa
rosita
canadianca50
Adela Ispas
lorexa1987
Clio_Ela
danae
lushca
mada93
angells
mickyta
leonutza69
clodi
andreeaX
aisha
ioana soare
Usagy
geany
Elena_Ralu
Camy
duchess
Eliana
tomari
Admina
ramomic
emilia
Tonsis
arime
41 participanți

Pagina 2 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

In jos

Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 2 Empty Re: Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!

Mesaj Scris de arime Mier 19 Noi 2008, 2:47 pm

Felicitari Eliana pt. activitatile sportive wink
Azi am revenit pe baricade, 1h/bici si cum o sa am masina acasa direct la sala ajung lol!
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 2 Empty Re: Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!

Mesaj Scris de arime Vin 21 Noi 2008, 4:17 pm

tomari a scris:Ramonic imi zici te rog unde ai gasit leg magic in CJ sau l-ai cumparat prin c-da? mai trag cate o fuga in CJ si as vrea sa stiu daca gasesc sa nu umblu aiurea.
Multumesc anticipat Flowers

m-a rugat ramo sa-ti spun de Leg magic, il poti gasi in Cora, la pretul de 360 ron wink
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 2 Empty Re: Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!

Mesaj Scris de tomari Vin 21 Noi 2008, 6:30 pm

Multumesc mult amandurora kiss
tomari
tomari
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1026
Data de inscriere : 27/10/2008

Sus In jos

Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 2 Empty Re: Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!

Mesaj Scris de arime Sam 22 Noi 2008, 11:33 am

tomari a scris:Multumesc mult amandurora kiss
cu placere wink

desi nu am dat raportul, fac zilnic sport: bicicleta, abdomene... ba chiar si masaj(cu ajutorul apratului de vibromasaj) wink
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 2 Empty Re: Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!

Mesaj Scris de duchess Sam 22 Noi 2008, 11:56 am

Eu nu prea fac sport.... Embarassed
duchess
duchess
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 644
Data de inscriere : 16/11/2008

Sus In jos

Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 2 Empty Re: Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!

Mesaj Scris de ramomic Mier 03 Dec 2008, 12:13 am

Buna fetelor ... nu am mai trecut de mult pe aici, dar eu inca ma tin de sport. Fac aproximativ 40-45 min, mai rar 30-35 minute de bici in fiecare seara. Am si eu pijama din aceea sauna si cateodata iau pantalonii in timp ce pedalez.
Va pup fetelor si va doresc spor la sport kiss .
ramomic
ramomic
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 209
Varsta : 45
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 03/11/2008

Sus In jos

Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 2 Empty Re: Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!

Mesaj Scris de arime Mar 16 Dec 2008, 1:19 am

am revenit iar la activitatea de bici, asta seara am facut 45min.
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 2 Empty Re: Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!

Mesaj Scris de arime Joi 22 Ian 2009, 8:12 pm

Admina am revenit, dimineata am facut 1h bici, asta seara intentionez inca o tura... te bagi la putin sport? pupi
Haideti fetelor! Au trecut sarbatorile, sa ne pregatim pt. mare, soare Smile
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 2 Empty Re: Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!

Mesaj Scris de Camy Joi 22 Ian 2009, 8:24 pm

fetelor vad ca faceti sport nu gluma,arime,ramonic nu va lasati deloc,aveti si un regim de mancare?si cel mai important,se cunoaste?ati inceput sa slabiti?cam cate kg?si in cat timp?

va pupic hug
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 2 Empty Re: Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!

Mesaj Scris de arime Joi 22 Ian 2009, 8:38 pm

Camy depinde de fiecare! Eu una daca renunt la grasimi, paine, dulciuri; daca mesele sunt 3/zi si regulate; daca fac mult sport rezultatele nu intarzie sa apara, depinde cat de motivata sunt! Imi este greu in schimb iarna sa slabesc, tentatiile sunt mari, stau mai mult acasa/in casa... frigul asta este de vina!

Ziua nu mananc prea mult, seara e problema...
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 2 Empty Re: Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!

Mesaj Scris de arime Vin 30 Ian 2009, 1:51 am

raport bicicleta ieri 75min. si azi 60 min. wink
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 2 Empty Re: Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!

Mesaj Scris de Camy Vin 30 Ian 2009, 6:06 pm

ooo,nu te lasi deloc,bv ,a inceput deja sa se cunoasca?eu deja m-am lasat pagubasa,nu m-am mai apucat de nici o cura de slabire. Sad

bafta in continuare hug
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 2 Empty Re: Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!

Mesaj Scris de arime Vin 30 Ian 2009, 11:56 pm

de pe 4 ianuarie Camy, la inceput nu am facut bici zilnic, dar se vede deja la cantar -2.8kg wink
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 2 Empty Re: Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!

Mesaj Scris de Camy Lun 02 Feb 2009, 12:13 am

adica intr-o luna ai dat aproape 3 kg,esti tare.dar tii si cont ce mananci nu?adica ai o reteta anume,sau eviti sa mananci dulciuri,prajeli,paine?si cam cate kg vrei sa slabesti,deja ai dat 3 kg,cand te vei opri?la cat vrei sa ajungi?bafta in continuare. hug
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 2 Empty Re: Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!

Mesaj Scris de arime Lun 02 Feb 2009, 1:12 pm

multumesc frumos Camy Merci kiss

Din august 2oo8 pana la inceput de ianuarie a.c. am luat cateva kg bune. Au fost si retineri de apa de aceea rezultatele nu s-au lasat asteptate. Norocul meu, ma ajuta inaltimea. In prezent am 66kg, intentionez mai intai de toate sa ajung la 61kg si mai vedem daca ating pragul de 58kg. wink Iarna imi este tare greu sa ma mentin, de aici si kg acumulate. Dupa luna mai, nu o sa mi se mai para un efort asa mare sa slabesc.

Sa spunem ca sunt atenta, incerc sa evit painea, cam greu cand ii simt mirosul cald, mai ales ca o fac acasa zid In principiu incerc ziua sa-mi fac poftele, iar seara sa am o cina usoara, mai light. Legat de dulciuri, am norocul ca imi plac batoanele de slabit si indiferent de ora cand simt nevoia de dulce devorez un baton foame

later edit: Incerc pe cat posibil sa mananc sanatos, dar sa nu am restrictii.
Prajeli nu mai mananc de mult, prefer gratarul si carnea fiarta.
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 2 Empty Re: Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!

Mesaj Scris de Elena_Ralu Dum 01 Mar 2009, 6:18 pm

ce de lume interesata de sanatate. foarte bine!

vreau si eu sa ma apuc de sala, doar pt a ma mentine in forma .si sa ma tonific un pic. dar in bucuresti mi se par scumpe salile de sport care au aparate cat de cat.... si inca mi se pare frig afara sa reiau jogging-ul...daca stiti cumva vreo sala decenta si cu program mai lung (pana la ora 22, 23 ) in bucuresti, va rog dati-mi de veste. Smile degeaba am la facultate sala aranjata bine cu aparate, daca programul e pana la 20,30 iar eu la ora 20 ies de la serviciu... Rolling Eyes
Elena_Ralu
Elena_Ralu
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 28/02/2009

Sus In jos

Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 2 Empty Re: Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!

Mesaj Scris de geany Mier 11 Mar 2009, 11:43 pm

si eu printre altele ma ocup si de partea fizica wink o data pe saptamana merg la aerobic si aproape zilnic(asa vreau dar nu iese mereu)fac acasa miscare pe aparate si cu gantere mici pt piept...(pieptul e problema mea,,,,am marimea 70D sau 70E,in functie de model
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 2 Empty Re: Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!

Mesaj Scris de Usagy Mier 03 Iun 2009, 6:34 pm

salut.

Sunt noua pe forum, si vreau sa ma laud ca am slabit 7 kilograme intr-un timp luung (jumatate de an) dar important e ca am slabit.
Eu optez pt. Tae Bo , practicat in casa , pt. ca imi e rusine sa imi etalez sunculitele prin sali pline de fete slabute nor
Nu mi-ar fi reusit niciodata daca nu imi schimbam alimentatia. Practic dupa ora 18-19 nu mai mananc nimic, beau multe lichide (inainte beam maxim o cana de apa pe zi si mancam seara f mult) am renuntat la paine , prajeli, mancaruri grase.
Incerc sa ma hranesc cat mai sanatos. Acum problema e ca m'am blocat la 66 de kg (cifra cu ghinion). : scratch
Usagy
Usagy
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 146
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 28/05/2009

Sus In jos

Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 2 Empty Re: Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!

Mesaj Scris de geany Mier 03 Iun 2009, 6:49 pm

felicitari pentru reusita ta si daca te-ai blocat si nu mai merege sa mai dai jos,mai pune un kg inapoi,nu-i nenorocire wink
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 2 Empty Re: Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!

Mesaj Scris de ioana soare Joi 04 Iun 2009, 10:17 am

Felicitari Usagy pentru kilogramele date jos! Si felicitari pentru faptul ca le-ai dat incet! Pentru ca aceasta e cea mai sigura metoda de a nu le mai pune la loc.

Si mie imi place tae-bo si si eu fac tot in casa pentru ca la sala costa 135 de lei si fac economie Smile
Fac miscari pe care le-am invatat la sala.

Dar exista o capcana - daca faci cam acelasi program de fiecare data organismul tau se obisnuieste cu exercitiile si nu mai consuma la fel atunci cand le executi. Ii este din ce in ce mai usor. Secretul este sa variezi si sa cresti intensitatea, sau numarul de repetari, sa gasesti sau sa inventezi exercitii noi. In felul asta corpul nu se obisnuieste cu exercitiile.

Daca stagnezi de ceva timp la aceeasi greutate, si tu inca nu ti-ai atins tinta , trebuie sa faci o schimbare - si in rutina exercitiilor fizice si in alimentatie. Poti sa alternezi zilele de tae-bo cu zile de alergare in parc. Schimba exercitiile - cum ziceam mai sus. Plimba-te cu rolele, cu bicicleta, orice tip de miscare. Dar pastreaza si exercitii de tae-bo in program pentru ca sunt foarte foarte bune pentru intarirea musculaturii.
Am vazut ca intrebai si dincolo la dieta Montigniac ce si cum. Nu ma pricep la ea, sunt fete acolo care te pot ajuta, dar poate ca asta e schimbarea de care ai nevoie. Un alt stil de alimentatie pentru a da metabolismului un ghiont sa se miste mai repede.
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 2 Empty Re: Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!

Mesaj Scris de aisha Joi 04 Iun 2009, 11:00 am

Tot ce ti-a spus Ioana e foarte bine. In plus, programele cardio (asa cum este si Tae-Bo) nu se fac zilnic. Ideal ar fi de 3 ori pe saptamana (o zi da, una nu), iar celelalte 2 zile forta (ma rog, impropriu spus forta, dar sunt exercitiile statice pt definirea frumoasa a musculaturii + abdomenele care tb facute zilnic). O zi te odihnesti (musculatura tb sa aiba si o zi de pauza pt refacere), iar duminica poti sa faci plimbari lungi, bicicleta sau alte activitati in aer liber - pt ca inteleg ca gimnastica o faci in casa.

Si daca vrei sa-ti diversifici exercitiile Tae-Bo sunt pe youtube o gramada de filmulete cu Billy Blanks. Sau poti sa variezi programele de Tae-Bo cu stepper sau bicicleta statica - totul ca sa variezi durata si felul exercitiilor pt a trece de blocajul de care vorbeai.
aisha
aisha
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 770
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/03/2009

http://mieremusetelfrumusete.blogspot.ro/

Sus In jos

Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 2 Empty Re: Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!

Mesaj Scris de Usagy Joi 04 Iun 2009, 3:29 pm

Multumesc foarte mult pentru sfaturi hug , am sa tin cont de ele.
Usagy
Usagy
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 146
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 28/05/2009

Sus In jos

Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 2 Empty Re: Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!

Mesaj Scris de andreeaX Mier 22 Iul 2009, 11:22 pm

MErge cineva la sala in Drumul Taberei?As vrea sa merg la aerobic insa nu stiu unde ar fi mai ok..tae bo e greu,e f greu ... zid
andreeaX
andreeaX
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 301
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 13/02/2009

Sus In jos

Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 2 Empty Re: Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!

Mesaj Scris de clodi Mier 18 Noi 2009, 12:25 pm

Si eu sunt adepta slabitului prin miscare/sport. La sala merg de 2 ori pe saptamana cate 2 ore - orele sunt de tae bo, spinning, step, tbw. Inainte alergam si pe banda dar acum doctorul mi-a spus sa nu mai alerg datorita genunchilor. Pentru sala ma gandeam sa imi cumpar pantaloni de neopren (zona posteriorului este cea cu probleme). Voi folositi asa ceva? Ce stiti despre pantalonii acestia? Unde se gasesc?
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 2 Empty Re: Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!

Mesaj Scris de leonutza69 Joi 04 Feb 2010, 12:22 am

Eu prefer sa merg la sala, de fapt ma mobilizez de cel putin 3 ori pe saptamana din care de doua ori fac aerobic la piscina si o data cardio fitness si forta, greutati pentru doua ore, daca nu ma grabesc o data pe saptamana de obicei dupa piscina -sauna si bai de abur asta pentru ca la sala unde merg am posibilitate sa fac totul.E minunat dar sa fiu sincera probabil pentru ca nu am fost slaba niciodata sau mai bine zis am fost pana la 25 ani, acum nu e ca reusesc sa slabesc chair asa usornu mai sant nici chiar asa de tanara dar sant f. multumita pentru ca ma simt bine, miscarea imi da pofta de viata si ma ajuta daca nu sa slabesc f. mult cel putin sa ma tonific...
leonutza69
leonutza69
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 644
Varsta : 54
Localizare : fizic-Italia,suflet -Fagaras!
Data de inscriere : 12/01/2010

Sus In jos

Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?! - Pagina 2 Empty Re: Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB