Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 2 EmptyAstazi la 7:42 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 2 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 2 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Materiale textile si auxiliare - croitorie II

+89
ASV
brtlm
lovehandmade
Adela Ispas
LRodica
tomari
anc@
gabriela1554
Iulia888
ladybird
anex07maia
vilcris
oliv
mishou
tyna_mbm
diada
carmensz
32vali
kabunta
piciul
nico1206
marina40
PAULA CONSTANTIN
orhapetru
ema
Samarineanca
oanaraluca
mar_ysa_28
Gabica
Adelle23
nico21
palarierul
valentinadof
ancagio
CarmenClaudia
adela09
Butterfly_Amalia
relutant
Steluzza
i.xell
bisisica bijuterii
Mirky
ral
georgianamatei2007
kla78
despina13cucli
ALICET
rob roy
jearika
nicole24
rigo
laurin
alexaaa08
Ionela.Radu
AITEN
molioa
criston84
olguta cusma
ARYANNA
marabr
otilia gergely
dandana
Andata
bobitica
aurishta
Dolores
Panea Laura
arielas
Gianina4ever
afilimonb
rosita
sybex
anomyss
ancabanu
MagdaMarin
codryna
Admina
denise17
IrinaH
Karina33
aurelia.c
anamaria79"
Buburuza
andrea.z style
ioana soare
ismi3ismi
aidil
felgarii
Uca
93 participanți

Pagina 2 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

In jos

Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 2 Empty Re: Materiale textile si auxiliare - croitorie II

Mesaj Scris de anomyss Joi 19 Apr 2012, 12:28 pm

buna ziua

in vara asta voi avea nunta si indraznesc sa imi fac singura rochia de mireasa ca sa acopar unele defecte(o scolioza)
as vrea sa stiu de unde pot achizitiona online materiale deosebite
.sper sa ma ajutati.multumesc
anomyss
anomyss
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 20
Varsta : 36
Localizare : botosani
Data de inscriere : 30/07/2011

Sus In jos

Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 2 Empty Re: Materiale textile si auxiliare - croitorie II

Mesaj Scris de sybex Lun 18 Iun 2012, 9:04 am

codryna a scris:Buna fetele,

Nu stiu daca aici sau in alta parte trebuie sa postez (daca nu e ok rog adminii sa mute la topicul potrivit) insa in perioada 16-22 apr este o oferta in Lidl la un set de clesti pt nituit, capsat si perforat la 16.99 lei. Eu mi-am luat un set si abia astept sa ma "joc" wink

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


A revenit oferta pentru clesti la Lidl.
sybex
sybex
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 101
Localizare : Romania
Data de inscriere : 10/12/2010

Sus In jos

Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 2 Empty Re: Materiale textile si auxiliare - croitorie II

Mesaj Scris de rosita Lun 18 Iun 2012, 10:20 pm

Mi-a luat si mie sora-mea azi setul asta, sa vad cum o fi.
Fetelor, care v-ati mai luat clesti din astia, cum sunt, ati apucat sa-i folositi?
Vad ca i-au facut 19.99 ron intre timp Rolling Eyes
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 2 Empty Re: Materiale textile si auxiliare - croitorie II

Mesaj Scris de afilimonb Lun 18 Iun 2012, 11:06 pm

Da rosita, eu am bortelit si pus ocheti de m-o durut mana o zi dupa aia. Dar clestii sunt bunicii. Trebe un pic de practica si pe urma totul merge struna.
afilimonb
afilimonb
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 251
Varsta : 38
Localizare : iasi
Data de inscriere : 23/03/2011

Sus In jos

Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 2 Empty Re: Materiale textile si auxiliare - croitorie II

Mesaj Scris de Gianina4ever Mar 19 Iun 2012, 12:43 am

Da,si eu am folosit toti clestii...chiar azi am pus niste capse,ca am reinnoit un carucior de bebe.... Smile
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 2 Empty Re: Materiale textile si auxiliare - croitorie II

Mesaj Scris de arielas Mar 19 Iun 2012, 7:02 am

Si eu am pus capse la camasi...nu mi-ai vazut camasile??? le-am postat la hainute de copii....eu am terminat capsele...
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 2 Empty Re: Materiale textile si auxiliare - croitorie II

Mesaj Scris de rosita Mar 19 Iun 2012, 10:24 am

Fetelor, multumesc pentru raspunsuri si ma bucur ca sunt buni clestii, abia astept sa intru in posesia lor prietenie
Sper sa ma descurc cu aplicatul capselor!!

Arielas, acum am cautat camasa ta, super arata, si super sunt capsele! Esti maestra, ca presupun ca trebuie sa reusesti din prima sa aplici, ca apoi arata urat locul daca gresesti vreuna?
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 2 Empty Re: Materiale textile si auxiliare - croitorie II

Mesaj Scris de Panea Laura Mar 19 Iun 2012, 11:05 am

Buna fetelor,
L-am trimis si eu ieri pe tata-meu sa ia clestii( deja de 2 ori i-am ratat, lucrand afara din oras ajung tarziu si stocurile se cam epuizeaza).
Am incercat sa pun capse si a iesit binisor (mai am nevoie de practica), gaura la curea greeeeuuuu am reusit sa fac zid ma dor degetele de numa la cat am strans clestele ala.
Probleme am intampinat la pus inelele pentru gaura, clestele nu calca bine, si indoiaie inelul doar pe jumatate, cealalta jumatate nu o toceste. Daca inchid clastele gol, fara inel, simt cum bate intr-o parte, adica nu intra perfect pe mjloc crash . Poate totusi nu fac eu ceva bine, si cu timpu ma spoecializaz
Panea Laura
Panea Laura
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 717
Localizare : ROMANIA, ARAD
Data de inscriere : 12/03/2010

Sus In jos

Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 2 Empty Re: Materiale textile si auxiliare - croitorie II

Mesaj Scris de afilimonb Mar 19 Iun 2012, 11:50 am

Laura, eu la inele, daca clestele nu le-a fixat bine, le bat un pic cu un ciocanel.
Eu am avut probleme la gaurit, mai ales pe materiale subtiri, dar am gasit solutie, pun sub stofa si un cartonas, asa incat materialul sa fie gaurit primul.
afilimonb
afilimonb
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 251
Varsta : 38
Localizare : iasi
Data de inscriere : 23/03/2011

Sus In jos

Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 2 Empty Re: Materiale textile si auxiliare - croitorie II

Mesaj Scris de Gianina4ever Mar 19 Iun 2012, 12:08 pm

Da,si eu am vazut ca la material subtire merge mai greu...capsele abia le-am inceput,am folosit ochetii mai mult...
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 2 Empty Re: Materiale textile si auxiliare - croitorie II

Mesaj Scris de Dolores Mar 19 Iun 2012, 2:19 pm

Aha, aici trebuia sa scriu... zid
Reiau intrebarea de la topicul cu hainutele de copii:
Unde gasesc materiale potrivite pentru hainutele de bebe ?
Dolores
Dolores
helper
helper

Numarul mesajelor : 20
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 09/12/2010

Sus In jos

Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 2 Empty Re: Materiale textile si auxiliare - croitorie II

Mesaj Scris de aurishta Mar 19 Iun 2012, 2:27 pm

Mi-am luat si eu clesti Smile dar inca nu i-am incercat.
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 2 Empty Re: Materiale textile si auxiliare - croitorie II

Mesaj Scris de Admina Mar 19 Iun 2012, 2:54 pm

Dolores, ce materiale cauti? Pentru ce hainute de copilasi?
Se gasesc bumbacele, tricoturi moi, finet sau de gen pentru pijamalute. In Ploiesti parca erau magazine de tesaturi, fiind pentru bebe, mai bine sa le vezi inainte. Poti cere un coltisor sa ii dai foc sa arda integral si sa miroasa specific; daca se strange ca un plastic, nu e natural.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 2 Empty Re: Materiale textile si auxiliare - croitorie II

Mesaj Scris de Karina33 Mar 19 Iun 2012, 6:13 pm

Dolores a scris:Aha, aici trebuia sa scriu... zid
Reiau intrebarea de la topicul cu hainutele de copii:
Unde gasesc materiale potrivite pentru hainutele de bebe ?

Ce bine ar fi daca dupa ce ai pus o intrebare te-ai uita daca ti-a raspuns careva!
zid
Eu inteleg ca vrei sa faci numarul de mesaje pentru concurs dar parca iar se repeta povestea cu vorbitul si scrisul de unu' singur!
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 2 Empty Re: Materiale textile si auxiliare - croitorie II

Mesaj Scris de Dolores Mier 20 Iun 2012, 9:52 am

Multumesc pentru sfaturi! Eu verific mai rar mesajele, fiindca stau cu bebita, plus treburile prin casa, plus... stiti cum este, cu siguranta... mop
Dolores
Dolores
helper
helper

Numarul mesajelor : 20
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 09/12/2010

Sus In jos

Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 2 Empty Re: Materiale textile si auxiliare - croitorie II

Mesaj Scris de rosita Dum 24 Iun 2012, 5:39 pm

Nu am stiut unde merge mai bine postarea mea, la Ustensile de croitorie sau aici, in fine.
Am intrat, in sfarsit, in posesia cumparaturilor pe care mi le-a facut sora-mea de la Lidl la promotiile de saptamana trecuta:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sunt incantata, de parca a venit Craciunul mai devreme! Setul ala cu papiote l-am vrut mai mult pentru acele de masina si bobine. Elasticele sunt foarte misto ca si calitate, as vrea sa gasesc asa ceva in mercerii, in loc de "gumele" alea tari si inelastice, pe care le gasim de obicei. Si pe care, de cate ori incerc sa le cos la masina, produc un guguloi de ata dedesubt, si ma las pagubasa. Clestii inca nu i-am desfacut, dar le vine si lor randul Smile
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 2 Empty Re: Materiale textile si auxiliare - croitorie II

Mesaj Scris de MagdaMarin Dum 24 Iun 2012, 5:50 pm

Sa-i folosesti cu spor,cat a fost acel set de bobine si setul de elastice?
Clestii am vazut ca i-au facut 20 ron zid de la 17.
Si eu vanez acel set de bobine.
Poti face o poza unei bobine s-o vad si eu mai bine?

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 2 Empty Re: Materiale textile si auxiliare - croitorie II

Mesaj Scris de rosita Dum 24 Iun 2012, 6:25 pm

Merci Magda.

Am vazut si eu ca au marit un pic pretul la clesti, dar sincer, mie tot mi s-a parut un pret bun. Zicea sora-mea ca primele chestii care s-au epuizat au fost clestii si benzile de lipit tivul, lol. Ma gandeam, cine o fi cumparand clestii astia intr-o veselie, ca mereu dispar imediat. Cred ca astia care ii revand pe okazii, sau ceva de genul asta.

O sa ma interesez cat a costat setul de papiote, ca in momentul asta nu stiu.

Cred ca mai bine iti faci o idee despre bobina daca ti-o descriu, ca daca o pozez, ar arata ca o bobina Smile)
E din plastic si e mata, diametrul e de 2 cm si inaltimea de 1. Cercurile sunt usor bombate in afara. Cam asta ar fi Smile
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 2 Empty Re: Materiale textile si auxiliare - croitorie II

Mesaj Scris de MagdaMarin Dum 24 Iun 2012, 6:34 pm

Am gasit eu setul de cusut e 19,99 asa cum banuiam si
iar elasticul 11.99.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Vreai si eu ambele seturi,sper ca sa fiu pe faza data viitoare.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 2 Empty Re: Materiale textile si auxiliare - croitorie II

Mesaj Scris de rosita Dum 24 Iun 2012, 6:39 pm

Ok, Magda.
Sa stai cu antenele intinse pentru urmatoarea oferta Smile
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 2 Empty Re: Materiale textile si auxiliare - croitorie II

Mesaj Scris de MagdaMarin Dum 24 Iun 2012, 7:10 pm

Iti dai seama ca voi sta,au fost si atunci cand s-a deschis lidl la ploiesti,dar le-am ratat.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 2 Empty Re: Materiale textile si auxiliare - croitorie II

Mesaj Scris de bobitica Lun 25 Iun 2012, 8:20 am

Rosita,ai incercat bobinele la masina de cusut?Eu am luat un set de genul asta si pe langa ca atele erau de o calitate f. proasta bobinele(care arata cum ai descris tu pe ale tale)nu se potrivesc la masina de cusut.Ale mele sunt ptr. masina aceea chinezeasca de cusut mica si inutila care se vindea candva pe la televizor.Oricum sa le stapaniti sanatoase.
bobitica
bobitica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 206
Varsta : 48
Localizare : Galati
Data de inscriere : 02/11/2009

Sus In jos

Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 2 Empty Re: Materiale textile si auxiliare - croitorie II

Mesaj Scris de rosita Lun 25 Iun 2012, 10:36 am

Bobitica, ma asteptam ca atele sa nu fie de calitate, la pretul ala, dar nu atele m-au convins sa iau setul wink

N-am incercat inca bobinele, dar am pus o bobina din asta noua langa una de-a mea si sunt identice ca marime, de aia nu mi-am facut probleme. La masina mea s-au potrivit si bobinele de la masina de cusut mica si inutila de care zici Smile

Tu ce masina de cusut ai? Masina mea e Bernette si are accesoriile ca si masinile Brother. Stiu ca e o marca de masina, Pfaff, parca, care are bobinele mai putin inalte.
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 2 Empty Re: Materiale textile si auxiliare - croitorie II

Mesaj Scris de MagdaMarin Lun 25 Iun 2012, 5:50 pm

Rosita si eu sunt pe aceeasi lungime de unda cu tine.
Si la mine s-au potrivit bobinele masinii de cusut perdele cumparata de mama dupa revolutie cu 30 lei de la teleshoping

Singurele lucruri utile au fost mosorelele.
Norocul meu ca le-am pastrat bine atatia ani.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 2 Empty Re: Materiale textile si auxiliare - croitorie II

Mesaj Scris de Andata Lun 25 Iun 2012, 11:42 pm

Buna tuturor. Va rog mult sa ma sfatuiti si pe mine: caut material care sa se intinda destul de mult, cu aspect compact, uni. Mi-a intrat in cap ca trebuie sa incerc sa ii fac mezinei papusi gen waldorf si caut un material cat mai apropiat de culoarea pielii si cat mai elastic. Aveti vreo denumire dupa care sa caut, ca eu imi prind urechile cand e vorba de cum se numesc materialele? Nu radeti de mine, va rog
avatar
Andata
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 783
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/09/2010

http://stylehandmade.wordpress.com/

Sus In jos

Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 2 Empty Re: Materiale textile si auxiliare - croitorie II

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB